Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

lastner

[Zamknięty]Monitor do 1000 zł / IPS / 27' minimum

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuję monitora z minimum 27 calową matrycą IPS, oraz o rozdzielczości minimum 1920x1080, 16:9

 

Monitor będzie podpięty do GeForce GTX 670 przez HDMI lub DVI-D.

 

Będzie służył do przeglądania internetu (50%), zdjęć (20%), filmów typu youtube (20%). Od czas do czasu gram w NBA 2k16 lub GTA V (10%).

 

Zależy mi na tym, żeby obraz miał dość dobre kolory a płynność była do zaakceptowania (co do tego wiem, że nie mogę się zbyt dużo spodziewać w tej cenie), a jeśli za tą cenę uda się znaleźć jeszcze monitor z nienaganną głębią czerni to będę uradowany !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@hopes

 

To znaczy ? Coś źle napisałem ?

 

btw piszę się "down" a nie "dawn"

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ironię zastosowałem w swoim powyższym poście. Wszyscy widzą twój temat przecież. Jakby był temat na 3 stronie to byłby sens odświeżenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a Ty nie mógłbyś mi czegoś zaproponować zamiast stosować ironie ?

A ty mógłbyś przestać denerwować ludzi?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ty mógłbyś przestać denerwować ludzi?

a czy ty moglbys zaczac mowic za siebie a nie za kogos oraz jesli nie masz nic do powiedzenia w tym temacie to zamknij buzke poprostu bo robisz tutaj smietnik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy moglbys przestac tutaj spamowac ? Czy jestes az tak glupi ze do ciebie to nie dociera ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ponieważ chcę żeby ten temat znalazł się w śmietniku. Dalej prowokuj będę odpisywał na każdy twój głupi post.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mnie osobiście denerwuje chamskie podbijanie bo widzisz nie mam zamiaru wiecznie wchodzić w temat i widzieć durne up up up, a że przeglądam forum tylko przez "Zobacz nową zawartość" to twoje durne up up up wiecznie mam na górze. Więc się ogarnij dzieciaku i nie podbijaj w chamski sposób.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

napisałem tylko raz "up" czego bardzo żałuje , to wy teraz spamujecie i "upujecie" ten temat ktory faktycznie juz nadaje sie przez was do smietnika, nie macie nic do powiedzenia to nie piszcie tutaj,

 

btw @sedziu to ty sie ogranij a moze kiedys dojdziesz do takiego wieku kiedy jak ktos powie do ciebie "dzieciaku" to poczujesz sie mlodo i potraktujesz to jako komplement ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dajcie spokój. 10 postów o niczym. Jak nie chcecie to nie piszcie.

lastner do 1080p max 27" chyba że masz spore problemy ze wzrokiem.

Zerknij na pozostałe wątki może znajdziesz coś co ci się spodoba.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I prawidłowo że żałujesz tylko ze skruchą kiepsko co nie? Sam niepotrzebnie ciągniesz ten spam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...