Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Bartekk955

Promocja Sprite w Play'u

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam pytanie odnośnie tej promocji gdzie za kody z nakrętek dostajemy 2zł + 100mb neta. Jaki jest w tym haczyk ? Najtańszy sprajt/fanta w biedrze kosztuje 2.19zł. Czyli co napój kosztuje 19 groszy, nie licząc internetu ? Czy później Mój numer zostaje wpisany do jakiejś bazy danych ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zostaje, bo po drodze musisz sporo akceptować. :) Ja tam mam na kartę, więc skusiłem się i wykorzystałem kod spod nakrętki Sprite, który kupiliśmy jako popitę na imprezie.

 

Dostałem te 2 złote na pewno (do promocyjnych złotówek), a 100MB to pewnie nawet nie odczułem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No dobra do póki nie będą wydzwaniać z ofertami to Mi to nie przeszkadza, z tego co widzę to w miesiącu można 8 kodów wykorzystać , więc chyba warto w końcu coś pić trzeba :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

2,19 to i tak słabo. Czasami w biedronce jest promocja i sprzedają sprite i fante za 1,69 - takie perpetum mobile :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak zaczną wydzwaniać, albo przysyłać jakieś sms-y, to numer z którego to przychodzi wrzucasz na czarną listę i masz spokój. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

serio o 100mb bedziesz sie bujał gdy sa promocje do 2 gb za doładowanie 10 gb za 10 zł i darmowe lte

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuł już ktoś nagłą nawałnicę SMS-owego spamu po wykorzystaniu takiego kodu?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy odczuł już ktoś nagłą nawałnicę SMS-owego spamu po wykorzystaniu takiego kodu?

Nie, zacząłem doładowywać kilka lat temu (chyba w pierwszej edycji) i jakiegoś smsa ze spamem dostaje raz na kilka miesięcy, nawet nie wiem czy to przez to

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Już dzisiaj dwa razy jakiś typ dzwonił do Mnie z garczkami :/ Nie wiem czy to zasługa tej promocji, ale numer mam ponad rok i dopiero po zarejestrowaniu się w tej promocji się zdarzyło

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyprodukowanie takiego sprajta to realany koszt kilkudziesięciu groszy, może drugie tyle na dystrybucję, reszta to marketing. Bardziej mnie zadziwia, że za zgodę na materiały reklamowe Orange daje 5zł co miesiąc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Gordon Lameman

Z217A5TC1KQ2

 

Łapcie kto chce.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...