Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MatKam

Zmiana IP

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, jak zmienić IP nie używając serwerów proxy ? Są opisane sposoby w internecie, ale nie wiem które są sprawdzone i skuteczne w 100%. Jest ktoś z Was w stanie mi w tym pomóc ? Nakierować mnie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Proxy nie zmieniają IP, tylko je ukrywają. Zmianę na wirtualne, inne IP dokonują VPN'y.

Z poziomu przeglądarki, to może być dodatek ZenMate, a jeżeli chcesz zmiany dla wszystkich aplikacji, to np. darmowy Spotflux, lub płatny, polski Vpnonline. Innej możliwości nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Powiem wprost, potrzebuję zmienić IP pod grę. Lecz nie mogę kożystać z Proxy gdyż one są niedozwolone. Czyli co będzie najlepsze do użycia ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

VPN też będzie pewnie wykryty jako proxy. Poza tym jeżeli liczy się ping, to on mocno ucierpi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

Powiem wprost, potrzebuję zmienić IP pod grę. Lecz nie mogę kożystać z Proxy gdyż one są niedozwolone. Czyli co będzie najlepsze do użycia ?

Wypróbuj dowolny VPN, czy zadziała, a jeśli będzie działać, to musisz kupić, żeby nie było dużych limitów i słabego transferu, tak jak to jest w darmowych.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...