Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Viet1969

GTX 970 problem z OC

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, swojego Palita Jetstreama 970 podkręciłem na zegarze GPU do 130 na zegarze pamięci 500 docelowa moc 111% więcej nie da rady i zbicie temperatury przy 84 stopniach ale nigdy do takiej nie dochodzi. W Benchmarkach: valley i heaven na ultra przechodzi test ale np w grze H1Z1 gram sobie z 10 minut i resetuje sie wszystko do ustawień fabrycznych nie wywala BSODA tylko ekran sie jakby resetuje i mam ustawienia fabryczne; czy to wina sterów czy zbyt wysokiego OC jak na ta karte?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli przy standardowych zegarach Ci się nie krzaczy, to chyba jasne, że to wina OC. Spróbuj zejść z pamięcią na dobry początek.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hyperx savage 1.5v cl9 1866mhz ale zjechałem na 120 z kartą i narazie ok zobacze dalej w grach a pamięć zostawiłem na te 500

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy jeżeli podkręciłem memory o 500 a w standardzie jest 1753 to nie powinno być 2253 bo jest 2003?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

różnice w taktowaniu rzeczywistym a efektywnym...w skrócie to co dodajesz w msi af na pasku dziel przez dwa ;) masz elpidy, więc zmniejsz ich oc z 500 do 300 - powinny błędy ustapić

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...