Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

marek.b

iphone 6 - która oferta

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wziąć abonament z iphonem 6 z 16GB pamięci. Jesli chodzi o wymagania to 3GB internetu minimum miesięcznie i rozmowy/smsy za darmo do wszystkich. Abonament miesięczny dobrze gdyby nie był większy niż 100zł. Zdaje sobie sprawę, że iphone trochę wtedy będzie kosztował, ale mimo wszystko może któryś z operatorów ma ofertę, którą opłaca się wziąć? Czy totalnie zabawa nie jest warta świeczki i lepiej kupić telefon osobno i do tego tani abonament ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Według mnie abonament wraz z telefonem się nie opłaca. Abonament wraz z telefonem wyjdzie o wiele drożej niż zakup telefonu za gotówkę oraz abonament u operatora która ma zasięg 4 sieci :D , bądź jakaś oferta na kartę. Możesz sobie to przeliczyć co Ci się będzie bardziej opłacało. Obecnie za 30zł w abonamencie bądź na kartę masz już wszystko za darmo(sms'y, dzwonienie internet 2GB), nie musisz płacić 100zł aby mieć wsszystko za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzieki, zdaje sobie sprawe ze nie musze placic 100zl zeby miec wszystko co chce w abonamencie, ale biore pod uwage oferte z telefonem ktore sa drozsze sila rzeczy.

Myslalem ze moze ktos akurat siedzi w tych ofertach i jest w stanie na szybko doradzic, ale chyba jednak bede musial siasc i samemu to wszystko przejrzec i policzyc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedno jest pewne, iPhona na pewno nie opłaca sie brac w abonamencie. Koszt samego telefonu nieraz jest wiekszy niz oferty z Allegro :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zgadza sie. Patrzylem na oferte Play i juz nie pamietam konkretnych liczb, ale przy abonamencie na 2lata po 130zl/msc iphone kosztuje 1100zl, wiec po podliczeniu bardziej sie oplaca kupic telefon na allegro i dobrac do tego abonament 50zl/msc, w ktorym poza nizsza cena mam 7gb internetu zamiast 3gb przy 130zl/msc :)

 

Dzieki za odpowiedzi:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też mi się wydaje, że dużo lepiej by było dołożyć trochę i kupić sobie normalnie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...