Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

andrzej33113

Pad do komputera

Rekomendowane odpowiedzi

Przymierzam do zakupu pada do komputera, gram głównie w Fife, ale chce na nim pograć także w platformówki. Trzymałem w dłoni pada od XO i PS4, ten od X0 bardziej mi przypadł, ale czy warto go brać? Nie ukrywam zależy mi żeby nie chodzić wszędzie z kablem tylko bezprzewodowo chodz nie jest to dla mnie problem ale jest to wygodniejsze. Pozatym jakie są wasze opinie o tych padach? Czy warto kupić? Dodam ze nie chce super niewygodnego Dualshocka 3 i od X360. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pada od X0, wszystkie gry które będą obsługiwały pada na 100% będą kompatybilne z tym padem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pad to troche indywidualna preferencja, sam uzywam tego od x360 i mi swietnie lezy w dloni :) pady do xboxa powinny teoretycznie byc bardziej kompatybilne z PCtami niz te z PS. Pady z Xboxa sa ogolnie masywniejsze co lepsze jest dla osob, ktore maja wieksze dlonie no i ma baterie wiec dluzej dziala bez dodatkowego ladowania, polecam baterie z akumlatorami :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bierz pada od X0, wszystkie gry które będą obsługiwały pada na 100% będą kompatybilne z tym padem.

bierz pada od x360 :)

Bezprzewodowy jest lżejszy i bardziej poręczny IMO niż ten od XO.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...