Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

k_ef

[Zamknięty]OneDrive problem

Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam dwa konta Microsoftu razem 2 terabity przestrzeni w chmurze chodzi mi o udostepnienie plikow zdjecia super nie ma problemu czy na maila czy utworze linka i wszystko czyta tak jak powinno byc mozna zobaczyc pobrac ale np plik mp3 czy plik zapakowany w rar i pewnie inne jeszcze pliki daje udostepnienie z mozliwoscia edycji i bez konta mikrosoftu ale w zaden sposob nie idzie tego otworzyc i pobrac jak dam pobierz automatycznie przechodzi mi do zalogowania sie na konto microsoft nie wiem czy ja cos robie zle czy ta chmura microsoftu jest tak z piepszona?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość leosi

może aktualnie microsoft przegląda twoje pliki i dlatego nie masz do nich dostępu ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a slyszales ze jak nie ma sie pomyslu na post to sie nie odzywa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A słyszałeś, że jak ktoś nie umie mówić, to się nie odzywa?

 

 

Panie, jak chcesz pomocy, to zwróć się o nią normalnie i po polsku.

Gdy piszesz tak, jak językowy flejtuch, to raz, że sam się nie szanujesz, a dwa, że inni patrzą na Ciebie, jakbyś im na przywitanie dawał usmarkaną rękę.

 

Podnieś poziom kultury, a na pewno ktoś Ci pomoże.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do połowy dobiłem tej sieczki, dalej czytać nie mam zamiaru bo nic nie zrozumiałem z tego.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sam sobie poradze w dupie mam ta wasza pomoc zamiast pomagac to sie czepiacie jak bym po chinsku napisal polaczki posrane nic nie umiecie tylko marudzic i narzekac temat do zamkniecia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podejrzewam, że autor tematu to dosyć młody, niedoświadczony osobnik. Grzecznie poproszony o uczytelnienie swojej wypowiedzi fochnął się i jeszcze obraził osoby, które po zrozumieniu (gdyby autor tematu przychylił się do prośby o uczytelnienie swojej wypowiedzi) o co mu chodzi być może zaoferowałyby mu pomoc. Oj, Panie, tak to Ty daleko nie zajdziesz. thumbdown.gif

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W związku z niezgodnością z regulaminem wątek zostaje zamknięty i przeniesiony do Śmietnika. Proszę przeczytać Regulamin. Kolejne wypowiedzi wbrew regulaminowi będą karane.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...