Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

W3nnor

[VS] Pioneer SE-A1000 vs QPAD QH-90

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zakupić słuchawki Pioneer SE-A1000 lub QPAD-QH90. Codziennie słucham muzyki (praktycznie tylko RAP) oraz często gram w cs'a. Słuchawki są w podobnym pułapie cenowym, nie zależy mi na mikrofonie bo mam oddzielny. Liczę na odpowiedzi za i przeciw.

@edit źródło to ALC892 (integra realteka)

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE-A1000 mają na pewno miej basu, są bardziej przestrzenne, większe. Scena jest bardzo szeroka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

SE-A1000 mają na pewno miej basu, są bardziej przestrzenne, większe. Scena jest bardzo szeroka

 

Czyli lepszym wyborem byłyby Pioneery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lepiej HyperX Cloud od QH-90. SE-A1000 będą "za grzeczne" do rapu, za mało basu.

Wyborem "pomiędzy" mogą być Philips SHP-9500.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A ja bym zamiast nich kupił (w zależności od budżetu) Sound Blaster Z (ok. 200 zł) + Superlux HD669 (ok. 130 zł). Wychodzi podobnie, a jakość będzie niewątpliwie znacznie lepsza niż na tej kiepskiej integrze na tych słuchawkach które sobie wypatrzyłeś. I jeszcze tym bardziej na tej budżetowej płycie którą masz. A HD669 znacznie lepiej nadadzą się do rapu.

 

Dodatkowo w CS:GO bardzo cenię sobie SBX Surround, bo inaczej w tej grze dźwięk jest strasznie płaski, i nawet najlepsze słuchawki tam nie pomagają.

Dodatkowo jeszcze zyskałbyś na jakości dźwięku nagrywanego z mikrofonu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

odradze autorowi kupowania takich sluchawek bez dzwiekowki... posiadam hyperx cloud i jestem strasznie zawiedziony jakoscia muzyki oraz pozycjonowaniem w grach...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...