Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

flixu

Laptop do internetu i fify, managera.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Chce kupić laptopa na którym swobodnie przeglądnę internet i który uciągnie Fife i Football Managera.

Wybrałem 3 laptopy z x-koma którymi byłbym zainteresowany

 

ASUS i3 5005U, 920M, 8GB RAM 1899zł

Jeżeli ten uciągnąłby spokojnie Fife 16 to nie chciałbym wydawać więcej kasy ( bo po co ). Widziałem na yt że w GTA V gra się swobodnie jednak nie zwróciłem uwagi na jakich detalach.

 

ASUS i5 5200U, 940M, 8GB RAM 2399zł Tego wybrałem jakby się okazało że i3 i 920m nie wystarczy

 

i 3 opcja ze względu na to że nie wiem czy R9 jest lepsze od 940M

 

LENOVO Z51 i5 5200U, R9 M375, 8GB RAM 2499zł

 

 

Dodam że maksymalnie na laptopa chce przeznaczyć 2500zł, lecz chciałbym jak najmniej ponieważ nie planuje grać w bardziej wymagające gry i nie chce wywalać kasy na coś czego i tak nie wykorzystam.

Czekam na opinie, propozycje i wytłumaczenie czemu to a nie tam to :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie napisałeś czy szukasz z systemem czy bez.

Jak z systemem to tu masz:

Acer E5-571G - win8 w cenie, i5ulv, grafika 840m (najwydajniejsza w tej cenie), 8GB RAM, matryca matowa HD(większa wydajność w grach niż na FHD), dysk HDD 1TB, bardzo mocna bateria i solidne wykonanie.

 

A z tych co podałeś to do gier najwydajniejsza będzie 2 opcja, ale jego minusem jest słabe wykonanie i gorsza bateria niż w Acerze i jest bez systemu(ale nie wiem czy szukasz z czy bez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie musi być systemu, jakoś sobie poradzę. Miałem kiedyś Acera i jestem zrażony do tego producenta, a w specyfikacji SSHD nie widzę. I czy czasami 940M nie jest wydajniejsza od 840M ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wydajność praktycznie identyczna. Co do SSHD, to już poprawiłem(pomyliłem model).

 

To w takim razie jak nie Acer to wziąłbym:

Lenovo Z50-70 - i5ulv, matryca błyszcząca FHD, 8 GB RAM, dysk 1 TB (tym razem SSHD), grafika 840m, dobre wykonanie(jak dla mnie lepsze niż ASUS, ciekawy design, aluminiowe wnętrze laptopa. Jest to wydajniejsza opcja do gier niż Z51. I cena sporo mniejsza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Propozycja dobra, też nad nim myślałem ale zapomniałem jeszcze dopisać jeden punkt przy wymaganiach.Matryca matowa.

I rozumiem że na pierwszym nie ma mowy o grze w Fife ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...