Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Piciaaaa

Acer aspire e1-571g

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, już ponad rok męczę się z tym lapkiem, miałem oddać na gwarancję ale non stop jest mi do czegoś potrzebny, czasem wszystko fajnie sobie śmiga a czasem doprowadza mnie do szału.

 

System windows 8.1

 

Często zużycie dysku po 100%, gdy laptop chodzi bez podłączonej ładowarki to sam się zacina, niekiedy wyskakują te screeny że komputer napotkał problem i zostanie ponownie uruchomiony.

niekiedy jest to baaardzo uciążliwe.

Zastanawiam się czym to może być spowodowane, staram się regularnie aktualizować system, na samym początku usunąłem syfiaste apliakcje acera, regularnie usuwam syf ccleanerem oraz "Malwarebytes Anti-Malware"

Nigdy nie instaluje podejrzanych aplikacji ani nie ściągam za dużo, studiuje i praktycznie tylko używam go do worda, autocada, przeglądanie neta filmy itp. Czasem jakas prosta gierka.

 

Podrzucicie jakieś pomysły co bym mógł jeszcze zrobić ? albo jak zdiagnozować gdzie siedzi problem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Przeskanuj dysk, albo jak masz drugi to sprobuj na drugim zainstalowac system i zaobserwuj, czy problem sie powtarza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

"tylko używam go do worda, autocada, przeglądanie neta filmy itp. Czasem jakas prosta gierka."

 

Tylko? Czyli de facto używasz go do wszystkiego - żeby nie rzecz "zajeżdzasz".

 

Podstawa skan dysku np HDTune.

 

Dalej: jak chce Ci się bawić to odsyfianie, chkdsk, defragmentacja, dr web, adwcleaner, itd.

Jak nie - reinstalacja/odświeżenie systemu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...