Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mateuszplex

Czy po każdym formacie musze od nowa uaktualniać do Windows 10 ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam zamiar zaktualizować mój system do windows 10 ale nie poprzez pobranie i zgranie go na płyte czy pendrive tylko update windows 7 do windows 10 i moje pytanie czy jeśli będę miał windows 10 i coś sie stanie będę musiał zrobić format i zainstaluje z płyty windows 7 to potem będę musiał znów pobierać aktualizację do windows 10 która zajmuje 4 gb czy będzie odrazu windows 10 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chociaż raz dokonałeś upgrade do 10, to później wystarczy postawić świeże win10 - identyfikator sprzętu uprawnionego do win10 jest znany wtedy przez microsoft i system sam się aktywuje. Pamiętaj tylko nie pomylić wersji home/pro ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poza tym do formatowania win 10 nie potrzebny jest nośnik, wystarczy z poziomu ui, w panelu sterowania odświeżyć system i przywróci się wszystko do zera, jak po formacie, nawet nie trzeba robić kopii zapasowej

jakby nie dało się uruchomić windowsa to można zawsze to zrobić w trybie awaryjnym

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...