Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

mat500

kopiowanie treści okienka

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Czy ktoś wie czy można skopiować zawartość okienka np. "bezpieczne usuwanie sprzętu" w win xp tak żeby mieć pełną informację na stronie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za informacje ale to nie to.

Mnie chodzi o zawrtość okienka w całości. Czyli jeśli informacja w okienku jest dłuższa i nie mieści się naraz w podglądzie i trzeba ją przewijać. A ja chcę ją widzieć w całości. Dotyczy to też różnych programów które stosują takie okienka bez możliwości ich rozszerzania. Gdybym takie okienko mógł rozszerzyć na cały ekran, w większości przypadków by mi to wystarczyło.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

spróbuj programiku firmy nirsoft SysExporter, ekstrahuje treść okienek systemowych - ale nie obsługuje wszystkich okien, musisz sprawdzić, czy będzie działać w tym wypadku, zależy od typu okna

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie coś takiego. Ten programik pozwala podglądać treść okienka w innym okienku które można rozciągać . Tyle że nie przenosi grafiki a tylko sam tekst i wyeksportować można tylko tekst do pliku. Jakoś akurat tego okienka "bezpieczne usuwanie sprzętu" wcale nie pokazuje w trybie "tree view" ?

Taki programik tylko żeby przenosił treść okienka w formie grafiki ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...