Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

karnas

Notebook z C2D do 400zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przymierzam się do zmiany notebooka w niedużej kwocie. Aktualnie posiadam starowinkę ASUS K50AB, który niestety już ma problemy z odtwarzaniem filmów na YouTube, jest głośny i gorący od początku i zaczyna się sypać. Będzie on dawcą 4GB DDR2 i SSD do notebooka z C2D. Będę na nim przez większość czasu pracować, czasami lubię sobie zagrać w CS:GO, który na tym notebooku wyciągał około 30FPS, co nie pozwala na wygodną rozgrywkę. Jaki notebook do 400zł z C2D byście polecili? Zależałoby by mi na wyjściu display port lub hdmi oraz na C2D z około 2,5GHz. RAM i dysk jak pisałem byłby przeniesiony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na port DP nie licz w tak starym sprzęcie, do tego w multimedialnym.

 

Poluj na modele z bardzo szybkim C2D minimalnie T9400 (2.53 GHz), układ graficzny najlepiej żeby to był przynajmniej GF 9600 GT albo HD 3650 512MB

 

Mam do roboty HP Dv5 z Core 2 Duo T5800 2.0 GHz, GF 9600GT, 3GB DDR2, obecnie w rozdzielczości 720p teksturach wysokich i reszcie low trzyma te 50-100 fps, będe w nim zmieniać procesor właśnie na T9400 + do 4GB ram rozbuduję, podzielę się informacjami na tyle to przyśpieszyło grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na port DP nie licz w tak starym sprzęcie, do tego w multimedialnym.

 

Poluj na modele z bardzo szybkim C2D minimalnie T9400 (2.53 GHz), układ graficzny najlepiej żeby to był przynajmniej GF 9600 GT albo HD 3650 512MB

 

Mam do roboty HP Dv5 z Core 2 Duo T5800 2.0 GHz, GF 9600GT, 3GB DDR2, obecnie w rozdzielczości 720p teksturach wysokich i reszcie low trzyma te 50-100 fps, będe w nim zmieniać procesor właśnie na T9400 + do 4GB ram rozbuduję, podzielę się informacjami na tyle to przyśpieszyło grę.

 

Ok, byłbym wdzięczny. Szwagier ma Della 1545 z T6600 i jest zdecydowanie bardziej cichy i szybszy jeśli chodzi o przeglądanie internetu i odtwarzanie filmów w przeglądarce.

 

Jakie modele mają 9600GT lub HD3650?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz spróbować polować na Asus N50v Pro5v, mocny sprzęt, do dziś żałuje że nie poczekałem na niego w 2008 roku i kupiłem innego laptopa który rekatywnie okazał się dużo słabszy.

 

Najpopularniejsza konfiguracja to Core 2 Duo od T5800, do T9600, grafika to GF 9650 GT 1GB, także hajwaj na tamte czasy 4GB ram DDR2 800 MHz, i dysk 500G.

 

Natomiast wiedz że CSGO za niedługo przejdzie na nowy silnik, o ile mają naprawić błędy zapychania się tego silnika przez co spada FPS, ale jak znam życie dopakują trochę efekty graficzne i nie mam pojęcia jak to będzie chodzić na starszym sprzęcie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To akurat nie problem, bo w tym czasie będę już miał z powrotem kompa stacjonarnego z sygnaturki. Zależy mi najbardziej na płynności w systemie i przy przeglądaniu internetu. CSGO to drugorzędna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...