Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

arkowszy

Czy zagram na tym w CS GO ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym pograć w CS GO, jednak z tego co czytam ma on spore wymagania jeżeli chodzi o procesor i nieco mniejsze jeżeli chodzi o grafikę.

Stąd też pytanie czy procesor Celeron G1820 2x2.7 GHz uciągnie tą gierkę?

 

4 GB ram, Win 8.1

 

Co do grafiki, planuję kupić HD 5770 lub R7 250 - 1GB ddr5 (wstępnie wybrałem takie, ponieważ używki mają dość przystępne ceny, a nie chce wydać za dużo).

 

Da rade pograć na takim sprzęcie?

 

Z góry dzięki za pomoc / porady :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cóż gra powinna sie uruchomić, ale raczej nie będzie to komfortowa gra na tym zestawie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na myśli głównie procesor, czy grafika też może mieć problemy? Czytałem, że CS GO śmiga dosyć dobrze nawet na starszych kartach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fevi

Gra nie powinna chodzić źle, kiedyś grałem w csa go na procku intel core 2 duo e8400 i gra była dosyć płynna, a ten "baleron" jest jednak wydajniejszy od tego procka co wymieniłem. Ważne, żeby dobrać dobrą grafę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie pograsz (oczywiście nie na wysokich detalach) :)

jedyne co to procek troszkę nie domaga ale nie jest najgorzej, zawsze można zrobić OC

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość fevi

Spokojnie pograsz (oczywiście nie na wysokich detalach) :)

jedyne co to procek troszkę nie domaga ale nie jest najgorzej, zawsze można zrobić OC

Niestety ale ten procesor nie ma odblokowanego mnożnika, więc może co najwyżej zrobić sobie symboliczne OC.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam podobny sprzęt, grafa trochę gorsza + win7 a nie 8 i nie mam powodów do narzekania. nie gram na full detalach, ale i tak bym nie grał bo tylko przeszkadzają w try'hardowaniu :)

fps'y stałe 100, nie zacina na smoke'ach etc

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pokazcir filmiki z tymi hyper 100fps+ na 2 rdzeniach

chyba ze o singe piszecie ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pentium G2130 + nvidia 9600gt (oc do końca suwaków, bez oc fps_max 85) + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 120, spadki do 65fps podczas mocnej akcji

 

I3 2120 + hd5850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 180 , spadki do 120-130 fps podczas mocnej akcji

 

i3 2120 + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 180 , spadki do 120-130 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k bez oc + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki do około 200 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k@ 4.5ghz + hd7850 + 4gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki 250-280 fps podczas mocnej akcji

 

i5 2500k@ 4.5ghz + hd7850 + 8gb ram

 

1024x768 wszystko low , na mm ustawione fps_max 300 , spadki 250-280 fps podczas mocnej akcji (po ostatniej aktualizacji mam dropy do 40 fps, nie mam żadnego wirusa , nie przegrzewa się nic, po prostu skopała coś aktualizacja).

 

Są to moje obserwacje podczas gry, a nie że słyszałem, czytałem czy coś w tym stylu. Na moje lepiej jest dołożyć do najtańszej i3 i masz już 100fps bez spadków, co zapewni dość płynną grę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

po ostatnich aktualizacjach od valve to nie jest nic pewnego

zawsze miałem na swojej i5-2500 250-300 fps a teraz są takie dropy że mam ochotę od strzała wyłączyć grę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będzie działać w miarę płynnie według mnie, ale w przypadku CS GO im więcej FPS tym lepiej.

Moim zdaniem bez 60 fps nie ma nawet co podchodzić, bo skilla w ten sposób nie zrobić. Dlatego radzę doinwestować do sprzętu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Marudzicie. Pójdzie mu i od czasu do czasu może mieć jakies przycinki ale gra powinna być na dostatecznym/dobrym poziomie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...