Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Flegma2000

Wymiana procesora i5 3570 na i7 3770 coś pomoże...

Rekomendowane odpowiedzi

Czy wymiana procesora i5 3570 na i7 3770 z k lub bez coś da w grach bo gram w Wiedźmina 3 i obserwuje lekkie przycieńcia(tak jakby muli) co mnie irytuje. Czy to jest spowodowane za słabym procesorem czy może kartą graficzną(moja karta to Gigabyte Geforce gtx 970 mini)?. Czy procesor nie nadąża za kartą? Czy to może wina dysku HDD, który nie nadąża z ładowaniem tekstur? Np. Jak ktoś grał to przycieńcia są w "Novigradzie" i "Oxenfurcie" :P. Podkręcałem kartę ale nic to nie pomogło :/ Gram na wysokich ustawieniach w grafice i postprocesach, wyłączenie opcji Nvidia Hairworks też nic nie pomogło dalej przycina.;/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną i ile ramu i jakiego?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaką masz płytę główną i ile ramu i jakiego?

 

Płyta główna: Asus P8h61 M LX3 R2.0

RAM: Goodram 2x8 Gb 1600Mhz PC1600 CL11

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak byś wymienił procka to i tak go nie podkręcisz na tej płycie ,a pewnie chodziło Ci o OC bo chcesz proca z k.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W wiedzminie nia masz co liczyc na wyzsze fps po wymianie cpu .Moze podkreć nieco pamieci jak nie masz .Ja sobie gerałem na gtx 970 w wiedzmina i nic nie przycinało .Sprawdz sobie komputer 3dmarkiem czy w normie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to raczej problem ze sterownikami/wersją gry/zasyfionym kompem etc. twój sprzęt powinien wieśka wciągnąć nosem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z tą płytą 3770 z K ? Z-jak zapomnij. Ram mógłby się lepiej zbierać, owszem dużo ale 1600 nie kładzie na cycki. Wydaje mi się, że połowę mniej a szybsze z dobry m cl-em, były by skuteczniejsze. Dozbieraj i kup, mobasa z jakimś K, no i ram, koniecznie...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nic nie musisz dokupywać, sprzęt jest wydajnościowo ok. Tak jak pisał Hasik, problem raczej systemu czy sterowników.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...