Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SpookyGuy

Problem z włączeniem po wczorajszej wymianie procesora na i5

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam problem z włączeniem komputera. Wszystko oprócz chłodzenie procesora i 2 wiatraków się kręci, dioda z przodu świeci się na czerwono(zalman z3 plus).

Raz udało mi się go włączyć dzisiaj ale po 2h się wyłączył, a wczoraj było dobrze bo kupiłem nowy procesor i sprawdzałem go. Ekran czarny i nic się nie dzieje. Może mi ktoś pomóc bo już próbowałem wszystkiego.

Intel core I5 4690k

r9 280x

Msi b85 g43 gaming

Silentium pc vero m1 600w

Kupiony w sierpniu tego roku cały komputer, tylko procesor wczoraj wymieniony.

Wszystko robione zgodnie w rękawiczkach, był grzejnik itp. Wczoraj się włączył bez problemu i było granie przez 2h dzisiaj nie odpala.

Odpiąłem Raijinteka i podpiąłem boxowe i nic. Kręcą się tylko wiatraki karty i pali się dioda na obudowie. Żadne inne wiatraki nawet nie ruszają.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do sprawdzenia na innym (starym?) CPU i na innym PSU.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możliwe że padł procek dziwnym trafem?

Grany komp od sierpnia i po garach nie dostawał. Jedynie dysk ze starego komputera.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wróć do starej konfiguracji, albo porozłączaj wszynio (cable), wyjmij proca, sprawdź soket i piny, poskładaj raz jeszcze na spoxie, tak samo grafa i ramy won a potem jeszcze raz do slotów...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...