Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

MroZZ

Kupię płytę główną na chipsecie Z97

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Kupię płytę główną na chipsecie Z97 - cena nie gra roli, rozważę każdą propozycję (nie interesują mnie budżetówki oraz wymagana jest obsługa SLI), oczywiście proszę o rozsądne oszacowanie wartości sprzedawanego sprzętu.

.

Propozycje wraz z ceną proszę składać w temacie lub na pw.

 

Pozdrawiam,

MroZZ

 

Płyta główna kupiona - do zamknięcia

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie interesują cię budżetówki to mam Asus Maximus VII hero z97. Pełen komplet akcesoriów, tylko jeszcze nietestowany. Cena coś koło 700zł, zobaczę gdy przetestuje mobo. Jest dowód zakupu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Odpowiedzi

    • Wybierz jedno.  Zasadniczo jedynymi zegarkami pozwalającymi na instalację z app store są Apple Watche, które na baterii trzymają słabo.  Tak to mogę polecić jakiegoś Huawei z serii GT np. GT3/GT3 Pro, GT4 - mają wersje kobiece (42,42,41 mm), działają całkiem spoko, do tygodnia na baterii.  Żona ma GT3 Pro biały już drugi rok i jest zadowolona, z iPhone współpracuje ok.  Jeśli chodzi o ceny to Huawei ma zwykle duże promocje, przed gwiazdką 2022 roku kupiłem nowy na Amazonie za 899 zł (albo 800 już nie pamiętam).   Garmin Venu 3S ogólnie nawet fajniejszy, ale cena wyższa.
    • Ja zacząłem Nową Grę Plus na najłatwiejszym poziomie  teraz sobie na spokojnie porobię poboki i znajdźki. 
    • Ok, pograłem trochę z DLSS-FG po zmianie z 3090 na 4090 i powiem tak. W porównaniu do dostępnego moda DLSSFG-TO-FSRFG od nukema to widać różnice w jakości przykładowo w CP2077 gdzie ten mod FSR po prostu nie działa prawidłowo. Natomiast jeśli chodzi o gry w których FSR-FG nie ma oczywistych błędów jak w cymbergaju to w trakcie normalnej rozgrywki (a nie porównywania pojedynczych klatek) to nie widzę praktycznej różnicy między FG od nivdii robionej na tym ich czary-mary OFA, a tym FG na shaderach od AMD. Pograłem na obu wersjach frame-gena w wieśku 3 RT i w horizon forbidden west, i w obu w trakcie normalnej gry nie zauważam wad FSR-FG które by psuły wrażenia jak te artefakty w CP2077. Do tego zwykle FSR-FG jest kilka % bardziej wydajny od DLSS-FG mimo że obciąża normalne shadery a nie offloaduje to na tensory i OFA. Podsumowując, myślę że jeśli tylko FSR-FG będzie zaimplementowane oficjalnie bez bugów to jakościowo będzie bardzo dobrym rozwiązaniem w praktyce niewiele albo wcale nie ustępującym DLSS-FG.
    • @sideband Ja też nie wiem o co chodzi, że krzywa lata co restart w wartościach +- 60Mhz. Ustawiałem ją na zimnej karcie (skoro znam nastawy). Próbowałem nowe profile tworzyć, ciągle to samo. Potestuje ten programik Asusa, może będzie lepiej.
    • @z1k A już myślałem, że to tylko ja tak wsiąknąłem w otwarty świat tej gry. 19% postępu, 25 poziom i 55 godzin. Często  nie mogę się powstrzymać przed biciem dużo silniejszych maszyn a wtedy czas leci... Ale jest przyjemność z walki.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...