Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gontarek

Słuchawki nauszne do 300 zł ? TakstarPro80 ? HyperX ?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Planuje zakup słuchawek do 300zł.

 

Chcę aby były to najlepsze jakościowo ( jeśli chodzi o jakość dzwięku słuchawki w tym zakresie cenowym)

Będę używane na karcię dzwiękowej AIMSC8000 oraz na odtwarzaczu Iphone6.

Czytałem że bezkonkurencyjne jeśli chodzi o ten przedział cenowy są Takstar Pro 80.

 

Czytałem o nich wiele pozytywnych opinii, jednak nie podoba mi się do końca ich design oraz to że nie mają mikrofonu.

 

Słuchawki będą używane głównie do muzyki ( elektroniczna, trance, dance, rock, akustyczna)

Oraz czasami do grania w CS:GO.

W sumie mógłbym zawiesić na szyji moje stare słuchawki z mikrofonem a Takstary na uszy jednak nie będzie to bardzo praktyczne.

 

Idealne byly by dla mnie Kingston HyperX Cloud ( wiem sa gamingowe więc od razu powinny z miejsca odpaść z listy wyboru) jednak podobno są ta 100% Takstary PRo 80 po prostu posiadające mikrofon i bardziej gamingowy design.

 

Czy to prawda ? Że są to słuchawki jakościowo tak dobre muzyczynie jak Takstary ?

 

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Możesz brać HyperX Cloud (tylko nie wersję II), jak sam powiedziałeś są to rebrandy takstar pro 80 z lepszym wyposażeniem w zestawie (m.in. welurowe pady, których jednak nie radzę używać, bo pogorszą dźwięk).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki wielkie..

 

Posiadam obecnie Steelseries 4H jednak one poza Csem do niczego się nie nadają..

Czyli powinienem odczuć spory skok na jakości dzwięku po przesiadce na Hypery ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zakupiłem.

 

W grach jest super jednak co do jakości dzwięku to jakoś mnie nie zachwyciły o ile na AIMSC8000 grają głośno i mocno to na telefonie komórkowym już jest o wiele gorzej, no i basik słaby :)

 

Co mnie zaskoczyło to jakość wykonania i wszystkie akcesoria którę dodane zostały do zestawu....

 

Pewnie w cenie 300zł nie znajdę nic lepszego więc prawdopodobnie słuchawki u mnie zostaną, jednak i tak na urządzeniu mobilnym będe korzystał raczej z e10 :)

 

Co do nausznych to tez chyba kwestia przywyczajenia bo strasznie mnie głowa bolała wczoraj po 40min gry, ale nie używałem nausznych od ponad 2 lat :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na telefonie zawsze dźwięk będzie gorszy niż na dobrej karcie dźwiękowej. W końcu po coś się tą dźwiękówkę kupuje. Nie myśl tak, że na telefonie grają gorzej, tylko że na karcie grają lepiej.

 

Lepszego z headsetów nie znajdziesz, za to z typowych słuchawek może by się coś znalazło. Oczywiście wszystko zależy od wymagań.

 

Tak, po dłuższym czasie nieużywania nausznych wymaga to przyzwyczajenia. HyperX zresztą też rozmiarami nie powalają... nie jest to headset dla osób z większymi głowami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...