Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kultren

Laptop 15,6" [1200zl]

Rekomendowane odpowiedzi

Witam poszukuję laptopa 15,6" najlepiej matryca matowa, niekoniecznie z systemem. Chciałbym wydać no nie więcej niż 1200zl, a również interesują mnie używane laptopy jeżeli są w bardzo dobrym stanie. Mogę prosić o doradzanie czegoś? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat w tej cenie z używanych HP musiał byś lekko dopłacić, np

http://allegro.pl/hp-elitebook-8560p-i5-2-6ghz-4gb-320g-3g-win7pro-i5710905954.html

albo troszkę mniejszy, ale mocniejszy:

http://allegro.pl/hp-elitebook-8470p-i5-4gb-500gb-3-genereacja-fv-gw-i5705455422.html > procesor ma wydajność dzisiejszych i7-5500U :cool:

 

Z nowych dostaniesz coś z celeronem N lub jak poszukasz U, ewentualnie A6.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Lenovo B50-80 z i3ulv

Najwydajniejszy w tej cenie procesor - rozsądne minimum - i3ulv Hasswell. Do tego matryca matowa. Wydajny kosztem wykonania które jest budżetowe. Aktualnie jest w promocji jeszcze, wpisując kod promocyjny w koszyku: EXPLOZJA cena spada o 150zł. Laptop nowy, 2-lata gwarancji producenta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Noo ciekawy ten Lenovo, decydowałbym się na niego, tylko czy na pewno obejmuje go promocja Explozji cen?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie sprawdzałem i nie widziałem żeby zajmował pozycje w przedziale Laptopy

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiesz że ten b50 po miesiącu będzie gorzej wyglądał jak dwuletnia używana biznesówka? Już na starcie masz wszystko krzywo spasowane i skrzypiące.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No mam świadomość, że jest chinszczyzna lepsza i gorsza. No ale załóżmy, że coś nie używanego do tych max 1400zl dostanę coś lepiej wykonanego z matrycą matową?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Acer e5-571 z i3ulv

Lepsze wykonanie, solidniejsze. Matryca matowa antyrefleksyjna. Bardzo pojemna bateria 6-komorowa 4700mAh gwarantująca długi czas pracy bez zasilania.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, nieużywane są tylko takie odpady jak lenovo b50 które po gwarancji się rozpadają.

Zobacz na allegro i zastanów się czego w sprzedaży jest tak mało budżetowego używanego sprzętu? Po prostu nie wytrzymuje i się rozpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie no chyba wezmę tego Lenovo, laptop ma mi służyć jako maszyna do pisania, czasem coś obejrzeć i popykać w gothica czy jakiegoś AoE. A no jak się rozpadnie po gwarancji to niech i się rozpada :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...