Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

resu45

Awaria Windows 10

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry,

 

Napotkalem następujący problem. Miesiąc po aktualizacji systemu Windows 8.1 do 10, podczas uruchamiania komputera, mówiąc krótko, system się wysypał i jedyna propozycja ze strony Microsoft było przywrócenie ostatniej stabilnej wersji systemu - oczywiście całkowita utrata danych i powrót do Windows 8.1. Teraz pytanie, czy ktoś z was miał podobny problem i czy teraz będę mógł ponownie zainstalować Windows 10? Mimo aktualizacji systemu na bieżąco, nie wyświetla mi się już asystent pobierania 10. Brak również pobrania upgrade poprzez panel sterowania. Ktoś ma jakiś pomysł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Czy twój komputer pociągnie win 10? sprawdzałeś? Czy instalowałeś go OD RAZU po premierze win 10? Jeżeli tak to dowiedziałem się że serwery microsoftu były po prostu "zapchane". Ja też miałem win 8.1 i też instalowałem w dzień premiery lecz się nie udawało. Znalazłem w internecie aplikacje od microsoftu na pobranie win 10 (w moim wypadku trwało to 5 godz.) tutaj link do aktualizacji --> http://www.microsoft.com/en-us/software-download/windows10 (po angielsku, lecz wujek google pomoże ;))

 

Pozdrawiam, Mateusz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pojawił Ci się agent pobierania itp musiałbyś zainstalować wszystkie akutalizacje i poczekać chwile aż MS ogarnie sytuację. Ściągnij programik z linku u kolegi u góry i wszystko będzie OK. Możesz nawet zainstalować W10 na czysto i wszystko się bez problemu aktywuje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Komp spokojnie uciagnie, y50-70. Dziwi mnie tylko fakt, że po aktualizacji z zachowaniem danych użytkownika , nie instalacji czystego, za pierwszym razem.. Wysypał mi się cały system.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby pojawił Ci się agent pobierania itp musiałbyś zainstalować wszystkie akutalizacje i poczekać chwile aż MS ogarnie sytuację. Ściągnij programik z linku u kolegi u góry i wszystko będzie OK. Możesz nawet zainstalować W10 na czysto i wszystko się bez problemu aktywuje.

 

Tutaj jeszcze coś dodam od siebie. Uważaj jeżeli masz system 32 bit to instaluj instalator 32bit a jeżeli 64 to instalator 64 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...