Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

SLoY

Jeden PC dwóch graczy dwa monitory

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka,

Szybka akcja, czy są jakieś tytuły, najlepiej wyścigowe co by porywalizować z kimś na tym samym pececie do którego mam dwa monitory? (klawa + pad)

Oba tej samej rozdzielczości bodaj 1680x1050 i teraz kwestia split screena, nie tak jak w konsolach obraz pod obrazem, ale jeden monitor na gracza. Czy takie coś w ogóle wchodzi w grę? Ewentualnie gra w oknie i rozszerzenie na dwa monitory, wtedy rozdzialka 3560x1050 i na pół ale nie-horyzontalnie ? Nie wiem czy dobrze kombinuje

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirty, grid2 i blur. W innych można kombinować z zwykłym splitscreenem i ustawieniu w sterownikach graficznych monitora jeden nad drugim, a monitory obok siebie, przy odpowiedniej rozdzielczości powinno to śmigać.

Czy takie coś w ogóle wchodzi w grę? Ewentualnie gra w oknie i rozszerzenie na dwa monitory, wtedy rozdziałka 3560x1050 i na pół ale nie-horyzontalnie ? Nie wiem czy dobrze kombinuje

Nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dirty, grid2 i blur. W innych można kombinować z zwykłym splitscreenem i ustawieniu w sterownikach graficznych monitora jeden nad drugim, a monitory obok siebie, przy odpowiedniej rozdzielczości powinno to śmigać.

 

Nie.

 

Wielkie dzięki za tytuły i porady!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Praktycznie w każdej grze, która pozwala uruchomić dwie instancje swojego .exe można grać we dwóch, np. na w LANie.

 

Jest takie narzędzie, dość drogie, jeśli chcesz to zrobić legalnie - na jednym komputerze masz dwóch userów.

 

http://www.ibik.ru/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Właśnie, jest w ogóle takie coś możliwe ? Z tego co wiem to split screen w grach (zaznaczam) da się zrobić tylko na jednym wyświetlaczu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej żeby gra posiadała tryb multiplayer LAN i obsługę wielu instancji. Wtedy absolutnie nie ma żadnego problemu.

 

Wtedy jest właśnie jeden monitor na gracza bez splitscreenów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...