Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

sapkrzys

Karta graficzna pod i5 4590- 550zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam planuje w tym tygodniu wymienić kartę graficzną obecnie mam HD6950 1GB. Wolał bym kartę z 2GB pamięci, bez znaczenia jest czy to od amd czy nvidi. Fajnie by było gdyby karta była cicha.

Mój budżet to 550zł nowa/używana

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam planuje w tym tygodniu wymienić kartę graficzną obecnie mam HD6950 1GB. Wolał bym kartę z 2GB pamięci, bez znaczenia jest czy to od amd czy nvidi. Fajnie by było gdyby karta była cicha.

Mój budżet to 550zł nowa/używana

gtx 660ti od asusa albo gigabajta

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak bez gwaracy, jak jest 1 miesiąc. Jasne, że można nówkę 750 czy tam 750Ti kupić. Tylko to już nie ta wydajność.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używkę bym wolał z jakimś jeszcze pół roku sklepowej. 30 dni to takie nic niestety :/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx 760 jak trafisz,lub R9 270 powinieneś znaleźć z gw.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podklejam się pod pytanie tylko że, posiadam procesor i5 3570 który będzie podkręcany do przynajmniej 4GHz i czy w podobnym budżecie, no może jakieś 600 zł. polecacie te same karty? dodam że karta będzie również podkręcona optymalnie, maksymalnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ta, szczególnie za 550 zł.

Za 550 jest 670tka z miesięczną gwarancją. Osobiście bym na to nie patezył, bo dzisiaj bardzo rzadko psują się karty. Trzeba mieć mega pecha by mieć w takowej arty. Znajdźcie gdziekolwiek by ktokolwiek na forach skarżył się na uszkodzoną 3letnią w dół kartę, to będziecie dobrzy. Jak poszukacie na googlach to zobaczycie, że problemy mają ludzie z geforcami od 500 w dół i radkami... Ati, a nie Amd, może z wyjątkiem serii 6 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...