Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

CzyRak

[zasilacz] [stabilność] [100-130 zł]

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień Dobry

Składam nowy sprzęt, prosiłbym o poradę. Konfiguracja niemal żywcem ściągnieta z polecanych zestawów:

Intel Pentium G3258

MSI H81M-P33

GeForce GTX 750 Ti(OC)

Crucial Ballistix 8GB

stary HDD 500GB..

Wstępnie wybrałem 'Corsair VS 450 W' lub 'be quiet! System Power 7 300 W' Pierwszy ma dość spory zapas mocy, ale nie ma sensu kupować VS 350W za 10 złotych mniej. Drugi kusi gwarancją 60 miesięcy, przez co jest jak na razie moim faworytem. Zastanawiam się jednak, czy nie ma na rynku czegoś dobrego i sprawdzonego w niższej cenie (100-130zł)? Posiadam obecnie Modecom MC-350, który mimo 7 lat trzyma napięcia bez zarzutu i z tego co pamiętam był właśnie taką tańszą alternatywą. Czy obecnie nie ma czegoś podobnego.. jakiś Modecom, Fortron czy inne ustrojstwo ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Fortron 300W lub SilentiumPC 350W. Z tym, że ten drugi ma kabel zasilający do karty a pierwszy chyba nie (i tak do tego gtxa nieprzydatne ale może na przyszłość). Spokojnie uciągną ten zestaw z zapasem.

 

Ale jak byś chciał kiedyś rozbudowywać no to już ten Corsair VS 450W lub Antec VP 500W w podobnych cenach.

 

A o modecomach zapomnij.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten Fortron bardzo przypadł mi do gustu, jednak brak zasilania do grafiki trochę boli. W przypadku usterki czy konieczności zmiany trudno będzie o jakąś silniejszą kartę - zazwyczaj w takiej sytuacji kupowałem ciut lepszą używkę. Dziękuje za odpowiedź. Na razie wstrzymam się z zamówieniem, może ktoś będzie miał jeszcze jakiś pomysł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...