Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

platyn

Zakup karty graficznej do ~1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

jakiś czas temu złożyłem własnoręcznie swój komputer jednak ciągle brakuje mi ostatniego elementu aby być w pełni szczęśliwym. Gotówka na zakup została uzbierana więc mogę działać i w związku z tym proszę Was o pomoc w wyborze. Kwota jaką chciałbym przeznaczyć nie powinna przekraczać 1000zł

 

Parametry tego co już mam:

Procesor:Intel i5 3570-K

Płyta główna: Gigabyte Z77MA-G45

Pamięć RAM: Corsair XMS3 — 8GB (2x4GB) DDR3 1600MHz

Silentium Deus G1 (o ile pamięć nie myli 500W)

Dysk twardy: SSD 120GB+ HDD 500GB

Karta grafiki: Intel HD 4000...

 

Moje preferencje co do nowego zakupu: jednostka docelowo ma być wykorzystywana jako małe przydomowe centrum multimedialne tzn. jako ekran często będzie wykorzystywany TV 42"

Dodam, że nie jestem maniakiem gier ale od czasu do czasu najdzie ochota na włączenie jakiegoś FPS'a bądź gier wyścigowych - także na TV w dużej rozdzielczości więc nie chciałbym się denerwować na problemy z zacinaniem się nowszych produkcji.

 

mój pierwszy post więc proszę o wyrozumiałość

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz kupować nówkę to: GTX960 4GB lub R9 380. Z używek możesz próbować szukać na gwarancji R9 290/GTX780 ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • FuryGPU - pojedynczy użytkownik opracował od podstaw własną kartę graficzną. Zaskakująco dobrze radzi sobie z grą Quake Ja mam wielki szacunek dla takich napaleńców, co ja umiem sam zrobić, ratuję stare komputery/laptopy/tablety/smartfony ze śmietnika i przywracam je do życia. Te które się nadają oczywiście  
    • Obie konstrukcje mają swoje zady i walety. Najlepiej przeanalizuj jakie masz potrzeby, popatrz testy i wybierz konstrukcje Ci odpowiadającą. Tutaj istotny jest indywidualizm. Podpowiem, że karta zielonych będzie lepsza do tytułów z RT.
    • Akurat panowie gram głównie na słuchawkach albo na głośnych głośnikach więc i tak nie słyszę chłodzenia więc raczej i tak jesli chodzi o chłodzenia to zostanę przy czymś za 200-300 zł max
    • U nas było powszechne oburzenie kiedy notorycznego oszusta z OLX skazano na 20 lat więzienia... takie kary powinny być za oszustwa/przestępstwa finansowe(w zależności od skali od kilku lat do nawet do dożywocia, jak w USA w przypadku piramid finansowych). Można się tylko domyślać ile tragedii życiowych spowodował taki bandzior(w białych rękawiczkach). Taki Marcin P. i jego małżonka nigdy nie powinni opuścić zakładu karnego.
    • No i to jest smutne, bo rozłożenie na lata pozwala myśleć, że pewnie pojawi się jakaś technologia, tanie magazyny ttd, Bo przy obecnych ja tego "net zero" nie bardzo widzę. Te jebnie, a jedyna dobra rzecz w tym, że pewnie nie dożyję najgorszego. Np. peerelowskie budownictwo (choć to z lat 90 nie lepsze). Wiadomo, można dokładać styropianu na ściany i lepsze okna, ale z wentylacją grawitacyjną czy układem pewnych rzeczy nie przeskoczysz bez wyburzenia i zbudowania na nowo. A tak mieszkają miliony ludzi. I nawet jak im pomontujesz pompy ciepła i sieć elektryczna tu uciągnie, to one będą ciągnąć gigawaty i z czegoś trzeba te gigawaty wygenerować, najwięcej w chłodnie i długie zimowe noce.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...