Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kami1lek89

Komputer + monitor za +/-4000zl

Rekomendowane odpowiedzi

Hej. Rozważam kupno komputera ale nie wiem czy zdecydować się na PC czy laptopa. Na PC mam mało miejsca w pokoju a laptop mogę spokojnie do łóżka zabrać.

Jeśli jednak zdecyduje się na PC liczę na Waszą pomoc ;)

 

Kwota to 4000-4300zl ewentualnie moge max do 4500zl dać ale wolalbym jednak max 4300zl bym mial jeszcze za co jesc ;)

Zwlaszcza ze musialbym biurko dokupic...

 

Komputer przeznaczony do gier jak i pracy na Photoshopie oraz renderingu filmów czy animacji (głównie 2D).

 

Monitor minimum 22 cale a co do podkrecania to chyba nie będę się w to bawił, pewnie warto podkrecac ale ja sie totalnie na tym nie znam i balbym sie, ze jeszcze cos spale.

 

Czytalem, ze dobra karta w tej cenie jest GeForce GTX 970 wiec moga byc zestawy z ta karta chyba ze z moim budzetem moge pozwolic sobie na cos lepszego.

 

Co do Windowsa to podajcie z systemem lub bez. Jak cos inferesuje mnie Win 7 lub Win 8.1 bo sa tansze niz Win 10 a maja poki co darmowa aktualizacje do Win 10.

 

Dysk twardy najlepiej jakis szybki SSD.

 

Z gory dzieki za pomoc :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
http://www.morele.net/inventory/info/Tuvdlz/ mam dla Ciebie takie coś. Monitor jest 22" przyzwoity. Możemy go zmienić na 24" ale będzie trochę trzeba przyoszczędzić gdzieś. Jeszcze nie wiem gdzie ale jak co to coś wymyślę. Jak chcesz żeby było 4300 to trzeba dać procka lekko gorszego i ta 100 będzie mniej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...