Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Borek23

Wymiana HD5770

Rekomendowane odpowiedzi

Chcę wymienić już mojego leciwego radeona (przy wyzszych obrotach wentylatora głośno burczy) na coś o równie małym poborze prądu, głownie ze względu na prądożerne cpu oraz słaby zasilacz. Oto moja konfiguracja:

 

Phenom II x4 955

HD5770

Zasilacz OCZ StealthXStream 2 400W

 

Myślałem o GTX 750 ti, jednak obecnie nie jestem w stanie wyłożyć zbyt wielu pieniędzy, dlatego szukam czegoś do 300-350zł za używkę. Są jakieś alternatywy?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Twój zasilacz nie jest tu problemem. Brakuje Ci wydajności w grach, czy tylko denerwuje zużycie energii?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi bardziej o denerwowanie się o zużycie energii, raczej boje się o to czy zasilacz wytrzyma - takie są moje odczucia (tak mi mniej więcej wychodzi z kalkulatorów online, ale mówie, nie znam sie xd). Nie zależy mi na wydajności, ale wiadomo, chciałbym coś lepszego od 5770, chociaż i tak gram w mało wymagające gry typu fifa czy jakieś total wary. Jeżeli jednak zasilacz da radę z bardziej prądożernymi kartami, to jaka będzie najbardziej optymalna w kwestii wydajność/cena jeśli chodzi o wspomniane 300-350pln używka?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

384W na linii 12v wiec moze pociagnac mocniejsze karty :)nawet gtx670 tgx680 spokojmnie da rade

tylko w tej cenie hmm

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niestety, tylko w tej cenie :/ Polować na któregoś z wymienionych HD 7790/7850 czy znajdzie się coś lepszego do tych 350pln?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja miałem kiedyś podobny sprzęt jak Ty.

Przesiadka z 5770 na 7850 dała duży wzrost wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

7850 +1. Koniecznie w wersji 2 GB. Zasilacz jak najbardziej da radę. Kop będzie duży.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...