Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Ata15

Sens zakupu gier na PS 4 posiadając je na PC.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ostatnio po około roku jak sprzdałem PS 4 postanowiłem dać konsoli drugą szansę. Teraz gra mi się zdecydowanie lepiej i przyjemniej niż za pierwszym podejściem. Mogę nawet powiedzieć że lepiej niż na PC. Teraz pojawia się pytanie z tytułu tematu. Opłaca się kupować gry które mam na PC ponownie na PS 4? Grałem u kolegi na PS 4 w Wiedźmina 3 i zdecydowanie fajniej gra się w niego na padzie niż na klawie i myszce. Teraz zastanawiam się nad zakupem wersji GOTY Inkwizycji na PS 4 i właśnie Wiedźmina 3 z tym że na PC mam już Inkwizycję ze wszystkimi dodatkami i W3. Następny w kolejce byłby Arkham Knight którego też mam już na PC. Może po prostu trzeba kupić pada od Xboxa do PC? Co o tym myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu podłącz pada od PS4 do PC? Ja nie widzę sensu w zakupie drugi raz tych samych gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też po zastanowieniu stwierdziłem, że to nie jest dobry pomysł. Można zamknąć/usunąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Szkoda zachodu raczej. Chyba szybciej odłożyłbym tą kasę na mocniejszy procesor z Twojego configu, żeby grafikę trochę uwolnić.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A może po prostu podłącz pada od PS4 do PC? Ja nie widzę sensu w zakupie drugi raz tych samych gier.

Ja tam nie widzę sensu trzymania PC skoro koledze lepiej się gra na PS4.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niby tak ale na PC można pograć w inne tytuly, a dodatkowo można popracować, czego na PS4 niestety się nie da.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja wyszedłem z założenia że PS4 mam pod exclusivy (Uncharted 4 blisko :D) i do gier ze znajomymi przy jednym TV.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Aj ile tych gier na tym PS4? Uncharted 4 którego jeszcze nie ma, Until Dawn i the last of us... przy okazji 30fps i 900p

 

Jakie 900p? ;/ Boże powinni ciebie zamknąć w zakładzie dla obłąkanych trolli. W każdym wątku gdzie się wypowiadasz piszesz i trolujesz takie bzdury, że głowa boli.

 

Witam, ostatnio po około roku jak sprzdałem PS 4 postanowiłem dać konsoli drugą szansę. Teraz gra mi się zdecydowanie lepiej i przyjemniej niż za pierwszym podejściem. Mogę nawet powiedzieć że lepiej niż na PC. Teraz pojawia się pytanie z tytułu tematu. Opłaca się kupować gry które mam na PC ponownie na PS 4? Grałem u kolegi na PS 4 w Wiedźmina 3 i zdecydowanie fajniej gra się w niego na padzie niż na klawie i myszce. Teraz zastanawiam się nad zakupem wersji GOTY Inkwizycji na PS 4 i właśnie Wiedźmina 3 z tym że na PC mam już Inkwizycję ze wszystkimi dodatkami i W3. Następny w kolejce byłby Arkham Knight którego też mam już na PC. Może po prostu trzeba kupić pada od Xboxa do PC? Co o tym myślicie?

 

Mogłeś nie kupować tych gier na PC:P No ale jeśli tak zrobiłeś to podłącz pada i jazda :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A nie 900p? W ilu grach jest 900p. Kolejna sprawa - 30fps w oczy kłuje, 50fps to takie minimum.

Weź już wyjdź z tego działu. Jednego dnia kupujesz konsole, bo są super, a drugiego marudzenie, bo marne 30 fps.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Azazell - mogłem właśnie nie kupować tylko wtedy jeszcze nie wiedziałem że będę miał ponownie konsolę, ostatnio (zeszły poniedziałek) mnie naszło, dałem PS 4 drugą szansę i teraz gra się wybornie, a nie wiem co się zmieniło. Właśnie mogłem sobie kupić Wiedźmina 3 od kumpla o którym pisałem w pierwszym poście bo był na sprzedaż (nawet napisałem temat w dziale sprzedam) ale stwierdziłem tak jak i wy że to za bardzo nie ma sensu. Także będę sobie podpinał pada do kompa :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bo kocham konsole i je zarówno nienawidzę :mad2:

Raport.

 

Azazell - mogłem właśnie nie kupować tylko wtedy jeszcze nie wiedziałem że będę miał ponownie konsolę, ostatnio (zeszły poniedziałek) mnie naszło, dałem PS 4 drugą szansę i teraz gra się wybornie, a nie wiem co się zmieniło. Właśnie mogłem sobie kupić Wiedźmina 3 od kumpla o którym pisałem w pierwszym poście bo był na sprzedaż (nawet napisałem temat w dziale sprzedam) ale stwierdziłem tak jak i wy że to za bardzo nie ma sensu. Także będę sobie podpinał pada do kompa :)

 

W sumie to jak już zapomniałeś co i jak to teraz masz dodatkową motywację. Serce z Kamienia właśnie wyszło, PS4 dostało sporo łatek w W3 i gra działa obecnie bardzo stabilnie, zarówno pod kątem glitchy jak i fps - a dostaniesz ją za 120-150 pln, zależnie jak trafisz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Swoją drogą do czego to doszło :) Pierwszy raz jak miałem konsolę jakiś rok temu to się odbiłem strasznie. Teraz, znowu gra mi się lepiej niż na PC. Ja grałem na kompach całe życie (tzn. odkąd zacząłem grać nie licząc Pegazusa). Nawet powstał ten temat, bo myślałem sprawić sobie gry które już mam ponownie na konsolki (bo teraz mam już dwie PS3 i 4) ;) Zawsze chciałem sobie zagrać w Mass Effecty na padzie a komputerowe wersje nie obsługują nawet tego od Xboxa, więc będę musiał sobie sprawić bo z tego co patrzyłem dość tanie są.

 

Tak sobie też pomyślałem o przyszłych grach np. ME Andromeda albo nowym Deus Ex i myślę że od teraz będę kupował gry na konsolę, bo jakoś tak lepiej się gra.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

myślę że od teraz będę kupował gry na konsolę, bo jakoś tak lepiej się gra.

 

No widzisz ja też prawie 20 lat grywałem na PC i nigdy nie chciałem konsoli bo uważałem, że lepiej jest na PC bo lepiej niby działają gry. Od 3 lat mam ps3/4 i nie chcę już wracać do gier 3D na PC :).

 

Mam GTA 5 na PC i na ps4 i hm Niby ok na GTA 5 chodzi szybciej może i płynniej chociaż też potrafi mocno chrupać. Ale na konsoli to jest zupełnie inaczej :) "Gry są po prostu ciekawsze i lepsze". Lepiej się gra tak jak mówisz - coś w tym jest :). Konsola wprowadza taką swoją magię i oczernia graczy :) ale oczywiście czaruje mega pozytywną magią :)).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Konsola wprowadza taką swoją magię i oczernia graczy

Czyli robi z nich murzynów? :hmm:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli robi z nich murzynów? :hmm:

Ewentualnie w rozumieniu "rozgłasza nieprawdziwe informacje". Spore możliwości ma ten nowy model. :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Czyli robi z nich murzynów? :hmm:

 

zamiast oczernia powinienem napisać "zachwyca" czy przyciąga swoją magią :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Chodziło Ci zapewne o "oczarowuje". :P

 

też :P sorki za dużo miałem dziś na głowie + duża ilość pewnego trunku :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pewnie przez tą całą otoczkę społeczności.

Exy i możliwość odsprzedania gier pudełkowych, tyle plusów dla obecnych konsol, które przychodzą mi teraz do głowy.

Całe życie z konsolami Sony i obecnie multiplatformy ogrywam na PC. Nie wyobrażam sobie grać np w wieśka 3 na ps4, gdy posiadam PC, który spokojnie ją odpali.

 

W Wiedźmina gram na padzie od ps4, gra nawet go obsługuje na PC bez żadnego emulatora, w tym touchpada.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używasz pada od x360 do PC?

 

Ja przed chwilą skończyłem grać na PS4 w Borderlands 2 z Handsome Collection i grało się przednio :) Nie mam pojęcia czemu rok temu się odbiłem od konsol ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używałem pada od x360, ps3. Od 2 lat mam ps4 i od tej pory gram na PC używając pada od ps4. W GTA też gra sama pada wykrywa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja myślę nad całkowitym pozbyciem się kompa dlatego, że od jakiegoś czasu (nie licząc Wiedźmina 3) nie mogłem się zabrać za żadną grę, tzn. chwilę pograłem i mi się odechciewało grać. W Wiedźmina 3 też do Novigradu wykonywałem zadania poboczne a potem to olałem bo mi się nie chciało, przeleciałem tylko przez główny wątek. Od może dwóch miechów się zabierałem żeby przejść W3 na 100% (no może bez pytajników wszystkich) ale jakoś nie mogłem się za to wziąć. Teraz mając ponownie konsolę jakoś ten "kryzys gracza" :) minął i znowu chce mi się grać.

 

Teraz mam zagwozdkę, czy pozbywać się kompa czy nie. Do neta miałbym lapka. Mam tam niby parę gier do których obiecywałem sobie kiedyś wrócić z Bitwą o Śródziemie i Wiedźminem jedynką i dwójką na czele ale jakoś nie było okazji, a potem dopadł mnie wspomniany wyżej "kryzys" to już w ogóle ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Może daj sobie miesiąc - dwa, w ogóle nie używaj kompa. Jak stwierdzisz, że nie jest Ci potrzebny, to sprzedaj, jak będziesz tęsknił - nie sprzedawaj;)

 

Ja kupiłem sobie ostatnio PS4, ale nie wyobrażam sobie sprzedawania kompa, choćby dlatego, że w drugi tv nie chce inwestować, a ten, który mam, okupowany jest czasem przez żonę. Poza tym nie chcę rezygnować z niektórych exów, choćby zbliżającego się drugiego dodatku do SC2. No i jednak strzelanki wciąż mocno kaleczę na padzie, więc kiedy tylko mogę ogrywam je na pc:P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...