Skocz do zawartości
azgan

NVIDIA GeForce GTX 10x0, 1070, 1080 - Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

Jesli to wina biosu, to na bank inni opisali to gdzies na forach, niech kupiec wygugluje model karty + plyty glownej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Literówka. Ma F17b. Normalnie stresa złapałem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli działa x8 to x16 też powinno, może niech przedmucha slot i niech sprawdzi czy nie zabrudził styków na karcie.

 

Równie dobrze winny może być CPU, także trzeba wyjąć procka przedmuchać socket i wyczyścić procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak się odezwie to mu powiem. Ewentualnie założy temat i tam wszystko opisze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Będę kupował płytę Asus Rampage VI Extreme i wiem, że do niej są dodawane złącza SLI. Czy takie złącza ogarną 2x1080Ti z monitorem 1440p 144HZ i GSynciem? Czy muszę jednak wybulić dodatkową kasę na HB Bridge?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie,pewnie temat byl poruszany-ale masa stron jest i trudno bedzie znalezc info.

 

chodzi o gtx 1080Ti.

 

Chcialbym taka karte kupic,i zapakowac na nia blok wodny.

 

Chodzi mi o karty z referencyjnym pcb-wiadomo ze taki laminat maja wszystkie karty z chlodzeniem nvidia-a reszta,chodzi mi o karty z autorskim chlodzeniem??

Ktore maja jeszcze ref pcb??

 

Swego czasu mialem Zotaca 980Ti AMP! i on mial referencyjne pcb,choc mial na sobie chlodzenie zotaca,nie bylo tez plomb,pezbroblemowo zalozylem na niego referencyjny blok ekwb.

 

Na dzien dzisiejszy najtanszym 1080ti w UK jest wlasnie Zotac AMP!.Jest tanszy o prawie £100 od referencyjnej evga.

 

 

https://www.overclockers.co.uk/zotac-geforce-gtx-1080ti-amp-edition-11264mb-gddr5x-pci-express-graphics-card-zt-p10810d-10p-gx-10e-zt.html

 

Czy ta karta ma referencyjne pcb?Ktos...cos...??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to nie jest ref pcb.

 

edit. TU masz ref laminat

 

 

O widzisz,dziekuje Ci dobry czlowieku.

 

Nie myslalem nawet ze te wstretnie wygladajace bydle ma ref laminat :)

 

Karta wyglada strasznie...heheh,no ale w razie czego nie bede sie nia patrzyl

 

 

Co ciekawe,mialem juz KFA",tyle ze mniejszy model-GTX 1080 HerculeZ Twin X2.

 

Tez zakladalem na nia blok-zero plomb itd...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

na stronie ekwb masz do kazdego bloku liste kompatybilnosci , wiec wystarczy sprawdzic z jakimi modelami jest blok kompatybilny , ja mam MSI SEA HAWK X i blok od ekwb pasuje idealnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

trudno żeby nie pasował, skoro karta ma ref. pcb... a druga wersja ma blok od ek

Edytowane przez bartosz302

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

bloków EKX nie polecam , same bloki rewelacyjnie eksponują kartę graficzna ale technicznie serwisowanie jest katastrofalne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

zwykle bloki referencyjne sa bardzo proste , ale te na niereferencyjne PCB z mostkiem do VRM sa koszmarne

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nachodzą mnie pewne rozterki odnośnie GPU (której brakuje mi do skompletowania swojego nowego zestawu), mianowicie będę grał w FHD 75 Hz, przez większość czasu który poświęciłem na zaplanowanie zestawu byłem skłonny zakupić gtx'a 1080 (2400 zł) jednakże wydaje mi się, że ta karta będzie nawet za mocna do tego co potrzebuje, z drugiej strony gtx 1060 6gb (1300 zł) będzie już trochę za słaby.

 

Nie brałem nawet pod uwagę 1070 (która chyba była by idealna) ze względu na jej obecną opłacalność, a raczej jej brak. Jednakże przeglądając oferty sklepowe znalazłem coś takiego

 

https://www.emag.pl/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1070-mini-2x-icestorm-8gb-gddr5-zt-p10700g-10m/pd/DPWSTDBBM/

https://www.emag.pl/karta-graficzna-zotac-geforcer-gtx-1070-2x-icestorm-exoarmor-8gb-gddr5-256-bit-zt-p10700e-10s/pd/D7TH4NBBM/

 

Ceny całkiem znośne jednak nie mogę znaleźć za wiele informacji o tych kartach? Ma ktoś jakieś informacje? Nie będą to suszarki?

 

CPU: i5 8600k

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry,

nachodzą mnie pewne rozterki odnośnie GPU (której brakuje mi do skompletowania swojego nowego zestawu), mianowicie będę grał w FHD 75 Hz, przez większość czasu który poświęciłem na zaplanowanie zestawu byłem skłonny zakupić gtx'a 1080 (2400 zł) jednakże wydaje mi się, że ta karta będzie nawet za mocna do tego co potrzebuje, z drugiej strony gtx 1060 6gb (1300 zł) będzie już trochę za słaby.

 

Nie brałem nawet pod uwagę 1070 (która chyba była by idealna) ze względu na jej obecną opłacalność, a raczej jej brak. Jednakże przeglądając oferty sklepowe znalazłem coś takiego

 

https://www.emag.pl/karta-graficzna-zotac-geforce-gtx-1070-mini-2x-icestorm-8gb-gddr5-zt-p10700g-10m/pd/DPWSTDBBM/

https://www.emag.pl/karta-graficzna-zotac-geforcer-gtx-1070-2x-icestorm-exoarmor-8gb-gddr5-256-bit-zt-p10700e-10s/pd/D7TH4NBBM/

 

Ceny całkiem znośne jednak nie mogę znaleźć za wiele informacji o tych kartach? Ma ktoś jakieś informacje? Nie będą to suszarki?

 

CPU: i5 8600k

 

Poczekaj te kilka tygodni, weźmiesz sobie GTX 1070Ti które niebawem będą miały premierę :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I przy okazji w najnowszej wersji postanowili ponownie uszczęśliwić ludzi, którzy śmieli w ogóle stosować fix na przywrócenie ikony w trayu, usuwając całkowicie obsługę.

 

Przypomnę że owa ikona rzekomo generowała zbyt duże obciążenie sprzętu, ciekawe, w takim razie co powiedzą na telemetrię? :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Armor moze byc w troche glosniejszy ale i tak uwazam, ze to nie jest taka glosnosc aby przeszkadzala

 

Natomiast 1080 > 1070 w kwestii wydajnosci - i to o spooooro

 

Wiec w mojej opinii - nie ma sie co zastanawiac - 1080. Obecnie zakup 1070 jest nieoplacalny ze wzgledu na mala roznice do 1080 (cenową) oraz ... za chwile wychodzi 1070TI ktora mozliwe, ze obnizy cene 1070

Edytowane przez eNeSik

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Do mojego procka od bidy będzie ok?

powinien być ok szczególnie że grasz na 1440p więc tu nie ma aż takiego parcia na cpu jak w niższych rozdz.

 

ale wypada kiedyś zmienić :E

Edytowane przez overcloked

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...