Skocz do zawartości
azgan

NVIDIA GeForce GTX 10x0, 1070, 1080 - Pascal

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro temat gwarancji na topie, mam pytanie :).

 

Kupiłem na firmę sprzęt komputerowy. Jeżeli któregoś podzespołu już bym nie potrzebował i chciał sprzedać Kowalskiemu to jak wygląda sprawa gwarancji? Na życzenie klienta mogę wystawić fakturę VAT 23% + dostarczyć ksero oryginalnej faktury ze sklepu, w którym dokonany był zakup.

 

I jeżeli to nie problem to mam dodatkowe pytanie, ponieważ jest raczej bardzo mała szansa na odpowiedź w temacie z wyceną...

 

Ile warte są karty graficzne ASUS GeForce GTX 1080 Ti STRIX ROG OC 11GB zakupione w okresie czerwiec-sierpień tego roku przy czym:

1. Jedna nie była od foliowana (jedynie otworzono kartonowe pudło Asusa w celu potwierdzenia zawartości

2. Druga była używana tyle co kot napłakał

Dostępne dokumenty do nich jak wyżej, czyli fakturka na życzenie ode mnie i ksero zakupu.

 

Dzięki za info :)

Edytowane przez Raiven

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś chyba dawali tam BF3?

 

Tak czy siak wyniku z tego benchmarka nie można przekładać na gry, stawiam, że nawet nie na większość gier.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

https://www.techpowerup.com/reviews/KFA2/GTX_1060_6_GB_GDDR5X/34.html

 

Nieźle memki poleciały. 44% OC.

Przydałyby się testy z gier, bo wygląda na to, że 1060 nie cierpi na braki w "departamencie" pamięciowym.

GTX 1060 jak najbardziej cierpi na braki w "departamencie" pamięciowym i potrafi wykorzystać dodatkową przepustowość (choć sporo zależy również od konkretnego tytułu):

 

https://www.youtube.com/watch?v=WyImP-_dZrs

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po oc to normalne, że GP106 trzyma przepustowość. Nawet GP102 trzyma przepustowość w niektórych grach i bez oc pamięci od danego taktowania GPU jest praktycznie zerowy przyrost wydajności.

 

Dzięki 5x to chociaż kręcenie do 2200mhz i wyżej będzie miał jakiś sens, a GP106 to najlepiej kręcący się Pascal.

 

 

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko 1070 w fire strike 17500 to dobry wynik?

Edytowane przez Goxilih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Takie pytanko 1070 w fire strike 17500 to dobry wynik?

GPU score?

Trochę słabo.

 

Sam mam jeden z najbiedniejszych modeli (Zotac Mini).

Wynik na stocku (1.04V, teoretyczny boost ~1835MHz, w praktyce często zbija dużo niżej + pamięci 8008MHz)- ok. 18300 pkt.

Wynik po UV 0.825V, rdzeń 1810-1822MHz, pamięci 8608MHz- ok. 19000 pkt.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

GPU score?

Trochę słabo.

 

Sam mam jeden z najbiedniejszych modeli (Zotac Mini).

Wynik na stocku (1.04V, teoretyczny boost ~1835MHz, w praktyce często zbija dużo niżej + pamięci 8008MHz)- ok. 18300 pkt.

Wynik po UV 0.825V, rdzeń 1810-1822MHz, pamięci 8608MHz- ok. 19000 pkt.

 

 

Masz linkMój link

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wynik jak najbardziej ok.

 

Tyle to na pewno za GPU nie uzyskasz szczerbaty.gif

 

1070-6.jpg

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tyle raczej nie ^^ na jakim napięciu, bo nie wiem czy żyłować

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz linkMój link

Czyli Graphics score masz powyżej 19600pkt.

Jak najbardziej ok. :thumbup:

 

Wynik jak najbardziej ok.

 

Tyle to na pewno za GPU nie uzyskasz

Z ciekawości- jaki konkretnie to model od EVGA, jakie napięcie, realne taktowania podczas testu i przede wszystkim- jaki Power Limit? :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To jest stary wynik z końca Września 2016, karta to referent od Gigabyte z założonym ACX ze zmienionymi wentylatorami.

 

Wisi Evga ze względu na bios od FTW z limitem mocy do 240wat. Taktowania to szczerze nie pamiętam skoro było w pełni stabilnie wszędzie 2240mhz grając godzinami to pewnie ciut więcej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miał ktoś z was może problem z instalacją ostatnich sterów nvidii na laptopach?

 

Mam MSI GV62 z 1060 6gb i nie moge zainstalowac 417 wersji, którą nawet sam experience znajduje. Aktualnie 391 działają bez problemu.

 

DDU nie pomaga. Wersja windowsa 10 - 1803

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm, dość dawno nie odpalałem bardziej wymagającej gry coby cisnęła mocno gpu, no odpaliłem i zauważyłem że chwilę po odpaleniu zbyt gwałtownie rośnie temperatura. Długo się nie zastanawiając i nie przejmując się plombą MSI zdemontowałem chłodzenie, widok mnie zastał taki:

 

6usj5Bu.jpgJfmujPE.jpg

 

 

Pasta jak widać była solidnie nałożona i dookoła gpu ją wycisnęło. Była też nadal dość płynna. Jak dla mnie patrząc z której strony jest tak cienko to spowodowało to ciążące i niewystarczająco mocno dokręcone chłodzenie. Przesmarowałem gelidem i skręciłem z powrotem. Efekt dobry :)

Edytowane przez Kowal

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie gtx 1070, 2063 mhz przy napięciu 983mv to dobry wynik?

Palit Gameock 900 rpm temperatura do 66 stopni, bez undervoltingu karta na zimno wyciąga 2140mhz

Edytowane przez Kjubb

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Porządny, jeżeli się utrzymuje przy graniu. Mój JetStream 1070 z biosem od podkręconego Gamerocka robi 2050 bez ruszania napięcia. Chciałbym zdjąć trochę napięcia tablicą, ale zgubiłem link do instrukcji sidebanda, jak to ogarnąć :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po wygrzaniu wlasnie utrzymuje 2063, w afterburnerze naciśnij ctrl+f i ustaw jedną prostą taktowania do napiecia polecam zacząć od 1v 2000mhz i stopiowo w górę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Moja 1070 od MSI na wodzie trzyma w grach 2139Mhz, chociaż zależy od gry, bo czasem potrafi sypnąć lekkimi artami. 2126Mhz działa 100% ok w każdej grze.

 

Nic nie jest kombinowane, jedynie ruszam suwakami w afterburnerze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

co uważacie o takiej karcie i sprzedawcy? https://allegro.pl/asus-geforce-rog-strix-gtx-1080-8g-gaming-nowa-gw-i7752139910.html

Karta wymieniana u producenta, patrząc na historię sprzedaży tego Pana to wszystkie karty sprzedaje po wymianie u producenta. Ktoś z Was spotkał się z taką sytuacją? Rzeczywiście te karty są nowe i bezpieczne? I czy potem nie ma problemu z gwarancją na inną osobę?

 

Z góry dziękuje za odpowiedz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusz179

Karta wydaje sie spoko ale znając allegro to cene wylicytują taką ze lepiej bedzie kupić 2070 za 2300

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...