Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

hwdp43

Football Manager 2016

Rekomendowane odpowiedzi

331556662.jpg

Football Manager 2016 to dwunasta część najpopularniejszego na świecie cyklu menadżerów piłkarskich. Za stworzenie gry odpowiada wciąż brytyjskie studio Sports Interactive oraz firma SEGA. Seria powstała w 1992 roku i przez pierwsze 10 lat była znana jako Championship Manager. Od tamtej pory gracze otrzymują regularnie kolejne odcinki, zawierające liczne ulepszenia oraz poprawki, dzięki którym deweloperzy zyskali wierną rzeszę fanów, co roku spędzających setki godzin na zabawie z nowymi grami spod szyldu Football Manager. Football Manager 2016 pozwala nam wcielić się w menadżera wybranej drużyny piłkarskiej, walczącej w rozgrywkach ligowych jednego z 50 wybranych państw. Jak zwykle gracze sami ustalają swoje cele - można postarać się wyprowadzić nieznaną lokalną drużynę na murawy największych stadionów lub poprowadzi mistrzowski zespół przez kolejny pełen sukcesów sezon. Weterani serii odnajdą w grze wszystkie elementy znane z poprzednich części. W ręce graczy trafiają zaawansowane narzędzia trenerskie, pozwalające ustalać taktykę na murawie oraz rozwój kariery poszczególnych zawodników. Rozwinięto sposób przedstawiania statystyk, sprawiając, że są one bardziej czytelne i przejrzyste, a dodatkowe funkcje jeszcze bardziej ułatwiają zapanowanie nad zalewem rożnych danych. Dzięki konsultacjom deweloperów z fizjoterapeutami i lekarzami zmodyfikowano system kontuzji. Choroby oraz uszkodzenia ciała (podzielone na różne grupy), do których dochodzi na murawie, są przedstawione w bardziej realistyczny sposób, co oznacza, że ich wpływ na grę oraz proces rehabilitacji przebiegać będzie inaczej niż w poprzednich tytułach z serii. W trakcie rozgrywki zajmujemy się również biznesową stroną prowadzenia drużyny, a także kontaktami z mediami. Ten drugi aspekt został rozszerzony o nowe opcje, związane chociażby z organizowaniem konferencji prasowych oraz udzielaniem wywiadów. Rozgrywki naszych podopiecznych obejrzymy na żywo dzięki symulującemu mecze silnikowi 3D. Na potrzeby wersji 2016 stworzono ponownie ponad 2 tysiące nowych animacji ruchu piłkarzy. Football Manager 2016 posiada dwa wcześniej niewidziane tryby rozgrywki – Fantasy Draft oraz Create-A-Club. W pierwszym zbudujemy zespół marzeń, wybierając spośród tysięcy mniej lub bardziej znanych nazwisk i weźmiemy udział w zawodach zorganizowanych w fikcyjnej lidze, składającej się z drużyn naszych przyjaciół (maksymalnie w zabawie zmierzy się 32 trenerów). Drugi tryb pozwoli nam od podstaw zbudować własny klub. Własnoręcznie ustalimy miasto oraz kraj jego pochodzenia, barwy, a także wiele innych szczegółów.

 

wlasnie kupilem kluczyk , juz sie doczekac nie moge :red:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też się doczekać nie mogę, choć tą edycje kupie chyba tylko dlatego, że jestem fanem bo poza dynamicznie zmieniającymi się rywalami w tej edycji dla mnie nie ma jakichś większych zmian, no chyba że twórcy gry jeszcze mają jakieś asy w rękawie :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ja właśnie zakupiłem i również nie mogę się doczekać by grać i grać :D Na początku zacznę grać Sevillą, a jak już poznam grę to może jakąś drużyną z końca ligi hiszpańskiej ;).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja właśnie zakupiłem i również nie mogę się doczekać by grać i grać :D Na początku zacznę grać Sevillą, a jak już poznam grę to może jakąś drużyną z końca ligi hiszpańskiej ;).

A Sevilla to nie jest drużyna z końca ligi hiszpańskiej? :E

 

Przebudowa drużyny im nie siadła.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Sevilla to nie jest drużyna z końca ligi hiszpańskiej? :E

 

Przebudowa drużyny im nie siadła.

Aktualnie Sevilla du*y nie urywa ale to wciąż mocny "średniak" nie za mocny nie za słaby,również rozważam by tym zespołem zacząć grę w fm 15 grałem właśnie Sevillą i grało mi się naprawdę przyjemnie :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można grać?

 

Słyszałem, że już 12 listopada można grać, ale czy są jakieś ograniczenia? Np. preorder najpierw a pozniej cała gra do kupienia czy odrazu mamy wszystko?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedy będzie można grać?

Już można.

 

3 dni temu wystartowała beta, która w momencie oficjalnej premiery dostanie patcha i zamieni się w golda.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no i jak wasze wrażenia z bety, głównie chodzi mi o to, czy przypomina to wersję z przed roku, trochę rozbudowaną czy dostaliśmy coś nowego. to znaczy tak jak to było w przypadku przejsca z ver. 14na15, bo dla mnie to była duża zmiana i musiałem się przyzwyczajać

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem na gram.pl i gdzie ten klucz do bety znajdę?

Nie znajdziesz. Z polskich sklepów, klucz do bety dodają tylko na Muve.

 

Below is a list of retailers who are participating in the pre-order promotion of Pre-Release Beta Access for Football Manager 2016.

 

Etailers

Amazon (Global)

MUVE (Poland, Czech Republic, Hungary)

GAME (UK)

GamersGate (Global)

GameStop (US)

Get Games Go (Global)

Humble Bundle (Global)

Simos Media (Russia & CIS territories)

UPlay (Global)

SEGA Store powered by Humble Bundle (Global)

 

Distributors

Exertis Ztorm (Global)

GENBA Digital (Global)

1C SoftClub (Russia & CIS territories)

 

If your retailer is not listed, please contact your retailer directly for clarification of their participation.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli, np. tutaj mam betę? SKLEP

Tak, mamy.

 

A ta beta to po prostu pełna gra, czy np. niedociągnięcia itp.?

To FM, niedociągnięcia to stały element tej serii. Czy to gold, czy beta. Dlatego tegorocznej edycji nie tykam do lutego, czyli do final patcha. 15 mnie zniesmaczyła, premierowa wersja była ledwo grywalna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gold :hmm:

Tak określa się status wersji wysyłanych do tłoczni.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wrażenia z bety średnie. Jest to mocno dopracowany FM2015. Niestety, z roku na rok zmian w grze coraz mniej. Teraz dostaliśmy jakieś bzdury typu konfigurowanie wyglądu managera czy tworzenie klubu przy starcie rozgrywki. Konfiguracja managera jest tak uboga i wychodzą takie bohomazy, że aż zęby bolą, a klub już dawno można było utworzyć w dodawanym do gry edytorze.

 

Ogólnie na tę chwilę żałuję, że kupiłem FM2016 - pograłem 2 godziny po czym wróciłem do długiej kariery w FM2015. Zapewne przesiąde się w końcu na nową wersję ale to za jakieś kilka tygodni jak wyjdzie już pełna wersja i będzie można pościągać wszystkie dodatki (np. 3 liga polska, edytor, etc). Niestety brak konkurencji powoli zabija ten tytuł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

A mnie się gierka podoba :) Może dlatego, że ostatnią część w jaką grałem to FM 2012 :). Troszkę pogram sobie w betę ale prawdziwą grę zacznę jak wyjdą łatki w dniu premiery.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest jakas mega-paczka ze strojami , cos tak jak cut-out z twarzami ? Nie chce mi sie pojedynczo dla kazdej ligi sciagac :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kiedyś ściągałem od sortitoutsi bo chyba miał najlepsze paczki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Azazell

Ale to sa twarze :hmm:

 

No tak Facepack :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...