Forum PCLab.pl: Zarabianie przez internet - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Ostatnio dodane tematy

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Zarabianie przez internet Program typu rev share Oceń temat: -----

#1 Użytkownik jest niedostępny   kuba275 

• Dyskutant
  • PipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 29 Październik 2015 - 16:52

Cześć. Na wstępie chciałbym napisać, że jeżeli temat w nieodpowiednim dziale to proszę o przeniesienie. A więc oferuję zarobek przez internet w programie typu rev share. Na czym to polega? Polega na tym, że program dzieli się z użytkownikami zarobkiem a całość siedzi na płatnych reklamach. Można klikać reklamy lub zainwestować (polecam inwestycje daje dużo szybszy zarobek). Jak zacząć: Ja zacząłem od zainwestowania około 46$ USD. Za pieniądze kupuje się tzw. ADpaki, są po 1,2,3,6,10 i 50$. Wszystko zależy od danego Adpacka np. Adpak za 1$ wypracowanuje nam 1,20$ czyli 120% i znika, a Adpak za 50 wypracowuje 150% czyli 55$ i znika. Ja zakupiłem 46 Adpaków i mój dzienny zarobek na dzień dzisiejszy wynosi 1.715$ w 24h. Oczywiście można dalej reinwestować, czyli zarobione pieniądze się nie wypłaca tylko kupuje kolejne Adpaki. Aby dostawać naliczenia za Adpaki należy kliknąć 10 reklam trwających 5 sekund. czyli pare minut pracy dziennie, a wszystko się mnoży, aż do momentu kiedy uznamy, że nie będziemy reinwestować a wypłacać. Można na tym nieźle zarobić. Rejestracja nic nie kosztuje a sama praca to tylko kilka minut dziennie. Zachęcam do rejestracji i zapoznania się z programem. Osoby, które zarejestrują się z mojego linku oczywiście otrzymają ode mnie mojego maila, w razie pomocy lub problemów. Także warto spróbować, dążyć do wysokich zarobków i najważniejsze się niezniechęcać. Link do rejestracji KLIK Pozdrawiam.

Aha, tutaj macie drugi program takiego samego typu KLIK, z tym że tutaj minimalna inwestycja to 50$, a więc polecam zarejestrowanie się w tym pierwszym a później gdy już się dorobimy inwestujemy w ten drugi. Reszta na stronach wszystko przejrzyście opisane.

Takich programów jest mnóstwo, ale podaje te oba które zasługują na to. Nie są scamami, wypłacają, nie ma żadnych problemów. Jeszcze raz zachęcam oraz pomagam!

Ten post był edytowany przez kuba275 dnia: 29 Październik 2015 - 17:02

Strona 1 z 1