Forum PCLab.pl: Najpopularniejszy serwer WOTLK - Forum PCLab.pl

Skocz do zawartości

Otwarty

Ikona Najnowsze pliki

Strona 1 z 1
  • Nie możesz rozpocząć nowego tematu
  • Nie możesz odpowiadać w tym temacie

Najpopularniejszy serwer WOTLK

#1 Użytkownik jest niedostępny   cioker 

• Gaduła
  • PipPipPip
  • Grupa: Forumowicze

Napisany 15 Listopad 2015 - 15:56

Jaki na chwilę obecną polecicie serwer WOTLK ? Który ma największą ilość aktywnych graczy ?

P.S Nie interesują mnie serwery typu P2W, że za premium kupię sobie wszelakie wygody i full gear.

#2 Użytkownik jest niedostępny   osimaru 

• Orator
  • PipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2015 - 16:19

Przykro mi to mówić, ale tylko sunwell.

#3 Użytkownik jest niedostępny   DarthRevan 

• TheSithLord
  • PipPipPipPipPip

Napisany 15 Listopad 2015 - 16:21

Polski Sunwell lub hiszpański(?) Gamer District. Jest jeszcze Warmane, postmoltenowski serwer, ale tam już jest bardziej rozbudowany system 'dotacji'. :P

#4 Użytkownik jest niedostępny   daniel912 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 09 Grudzień 2016 - 19:38

Niby minął rok, ale podbijam, żeby ktoś ktoś może aktualne info przekazał.

Dziękuje i pozdrawiam

#5 Użytkownik jest niedostępny   Darth_Revan 

• Now you experience the power of the dark side...
  • PipPipPipPipPip

Napisany 10 Grudzień 2016 - 22:49

Polecam Dalaran WoW - sporo graczy i jeszcze nie spotkałem problemów z questami ( aktualnie 47 lvl). Z tego co się orientuję to wchodzi teraz ToC ( główne raidy teraz to EoE, OS, Naxx i Ulduar)

#6 Użytkownik jest niedostępny   cioker 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2016 - 14:14

Chyba najlepszym i najpopularniejszym wyborem jest Warmane - w godzinach wieczornych prawie codziennie 12k online. Ja jednak pogralem tam parę tygodni i przeszedłem na global. Masa błędów i bugow na maksymalnym poziomie, które znacząco wpływają na rozgrywkę. Skrotem mowiac, na bugmane jest tak ze raz coś działa, a raz nie działa w ogole. Podczas gry więcej się denerwowalem, niż czerpalem przyjemnośc z rozgrywki.

Mało tego, jeśli tylko się chce to za realne pieniądze można sobie kupić co tylko dusza zapragnie. A najlepszy gear TYLKO za donate. Ja zamiast gearu wolałem kupić oryginalnego wowa i nie żałuję.

Ten post był edytowany przez cioker dnia: 11 Grudzień 2016 - 14:19

#7 Użytkownik jest niedostępny   radek_ino 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 11 Grudzień 2016 - 21:14

Gra ktoś może na Sunwell ? :) Ja akurat zacząłem z 2 dni temu.

#8 Użytkownik jest niedostępny   dell_user 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 14 Grudzień 2016 - 02:46

Naprawdę gra ktoś jeszcze na jakichś privach? Jak na globie można grać praktycznie za darmo (tokeny).

#9 Użytkownik jest niedostępny   radek_ino 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 14 Grudzień 2016 - 10:55

Tak, tyle że ja nie lubię dodatków powyżej WOTLK, dla mnie ta gra się kończy na WOTLK właśnie. 20000k życia to nie dla mnie. :P I nie wyobrażam sobie expic do 110 lvl + płacić za grę jak gram w sumie godzinę dziennie.

#10 Użytkownik jest niedostępny   dell_user 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 14 Grudzień 2016 - 14:30

Wiadomo że TBC/WotLK rządzą i nic nie przebije takiego np. Uldu. Ale Legion jest naprawdę niezły, bawię prawie tak samo dobrze jak w WotLK. A na privach najbardziej nie martwią mnie bugi czy możliwość utraty konta (na globie też są bugi tylko że mniej a jak ktoś ma wyjątkowego pecha to konto też może stracić). Najbardziej martwi mnie ten brak perspektyw, że po tym ICC nie będzie już nic. Bo chyba nieczęsto (a może w ogóle, nie wiem) zdarzają się na privach przeskoki na następny dodatek? A na globie jest ta pewność że w najbliższych latach gra będzie się rozwijać, że będą kolejne, małe i duże patche, kolejne dodatki. Wiadomo że raz lepsze a raz gorsze ale ciągle będzie coś nowego. I dlatego chce się grać. Z drugiej strony jakbym grał godzinę dziennie to też wystarczyły by mi privy. Godzinę to ja stoję pod skrzynką przy AH a ile naprawdę gram to boję się liczyć :E

Dobra koniec offtopu bo temat był chyba o czym innym :E

Ten post był edytowany przez dell_user dnia: 14 Grudzień 2016 - 14:34

#11 Użytkownik jest niedostępny   kakasz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Grudzień 2016 - 12:17

Nie wiem co takiego fajnego w Legionie widzisz :P może jedynie pve jest w miarę. Ale pvp jest beznadziejnie zbalansowane, 2v2 praktycznie jest niegrywalne, a robienie codziennie tych samych WQ na dwóch postaciach to jakiś dramat. Sztuczne wydłużanie czasu gry i przebywanie non stop na broken isles. Legion był fajny przez miesiąc, później to już totalna monotonia. A naprawdę w wowa się już nagrałem, bo zaczynałem na patchu 2.3.0 i to co jest teraz to nie przypomina już tej gry sprzed paru dobrych lat.

#12 Użytkownik jest niedostępny   dell_user 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Grudzień 2016 - 13:34

PvP grywam totalnie 4fun, jakieś random BG czy rozwałka w podziemiach Dalaran więc brak balansu mi nie przeszkadza. Gram głównie PvE ale też nie hardcorowo bo głównie Mythiki+ dla tego 880/885 z weekly chesta.
Zwykle robię tylko 4WQ dziennie (+ czasem jakieś inne jak dają sporo AP) dla emissary więc to nie jest dramat ani żadna monotonia. Przecież cześć WQ to jest zabić 1 moba. Dramat i monotonia to był gdy "trzeba było" zrobić 25 daily dziennie lub tak jak MoP nie było ograniczeń daily. Albo w WoD te apexisy posrane.
A Legionem jestem zachwycony pewnie dlatego że w porównaniu z WoD to jest rewelacja. A no i najważniejsze, gram bo można grać "za darmo" :E Jak można przycebulić to czemu nie :E Jakbym miał dalej kupować pre paidy to chyba bym nie grał. Albo kupił ze 2 PP na rok.

Ten post był edytowany przez dell_user dnia: 17 Grudzień 2016 - 13:38

#13 Użytkownik jest niedostępny   kakasz 

• Gaduła
  • PipPipPip

Napisany 17 Grudzień 2016 - 18:55

Tylko zauważ różnicę, że teraz każdy gracz pvp ma praktycznie przymus robienia WQ, a daily na wodzie robić nie musiałeś, bo na legionie nie robiąc wq nie masz reputacji, czasem fajnych itemów, a AP nabijając na broń przez granie aren to jakies 30% w porównaniu do tego AP, które wypada z WQ. Więc, jeśli chodzi o naprawdę graczy pvp, którzy tak jak kiedyś wchodzili tylko do wowa na bg farmić honor i później arenować to teraz to co jest na legionie jest czasowym dramatem :P jeśli chodzi o Twój styl gry to owszem, pewnie też by mi się dodatek podobał. Ale ja w wowa gram tylko dla pvp (może dlatego ostatni raz naprawdę dobrze mi się grało w niego na 3.3.5a) :P

#14 Użytkownik jest niedostępny   dell_user 

• Dyskutant
  • PipPip

Napisany 17 Grudzień 2016 - 20:28

Faktycznie o tym nie pomyślałem, bo ja AP zdobywam głównie na wyższych poziomach mythiców+. A co do pvp to szkoda jeszcze że nie ma żadnego nowego BG że o czymś w stylu wintergrasp nie wspomnę. BTW chyba żaden moderator nie zagląda do tego działu że taki offtop można robić :E

Ten post był edytowany przez dell_user dnia: 17 Grudzień 2016 - 20:30

Strona 1 z 1