Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

cioker

Najpopularniejszy serwer WOTLK

Rekomendowane odpowiedzi

Jaki na chwilę obecną polecicie serwer WOTLK ? Który ma największą ilość aktywnych graczy ?

 

P.S Nie interesują mnie serwery typu P2W, że za premium kupię sobie wszelakie wygody i full gear.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polski Sunwell lub hiszpański(?) Gamer District. Jest jeszcze Warmane, postmoltenowski serwer, ale tam już jest bardziej rozbudowany system 'dotacji'. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Niby minął rok, ale podbijam, żeby ktoś ktoś może aktualne info przekazał.

 

Dziękuje i pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecam Dalaran WoW - sporo graczy i jeszcze nie spotkałem problemów z questami ( aktualnie 47 lvl). Z tego co się orientuję to wchodzi teraz ToC ( główne raidy teraz to EoE, OS, Naxx i Ulduar)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chyba najlepszym i najpopularniejszym wyborem jest Warmane - w godzinach wieczornych prawie codziennie 12k online. Ja jednak pogralem tam parę tygodni i przeszedłem na global. Masa błędów i bugow na maksymalnym poziomie, które znacząco wpływają na rozgrywkę. Skrotem mowiac, na bugmane jest tak ze raz coś działa, a raz nie działa w ogole. Podczas gry więcej się denerwowalem, niż czerpalem przyjemnośc z rozgrywki.

 

Mało tego, jeśli tylko się chce to za realne pieniądze można sobie kupić co tylko dusza zapragnie. A najlepszy gear TYLKO za donate. Ja zamiast gearu wolałem kupić oryginalnego wowa i nie żałuję.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę gra ktoś jeszcze na jakichś privach? Jak na globie można grać praktycznie za darmo (tokeny).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak, tyle że ja nie lubię dodatków powyżej WOTLK, dla mnie ta gra się kończy na WOTLK właśnie. 20000k życia to nie dla mnie. :P I nie wyobrażam sobie expic do 110 lvl + płacić za grę jak gram w sumie godzinę dziennie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo że TBC/WotLK rządzą i nic nie przebije takiego np. Uldu. Ale Legion jest naprawdę niezły, bawię prawie tak samo dobrze jak w WotLK. A na privach najbardziej nie martwią mnie bugi czy możliwość utraty konta (na globie też są bugi tylko że mniej a jak ktoś ma wyjątkowego pecha to konto też może stracić). Najbardziej martwi mnie ten brak perspektyw, że po tym ICC nie będzie już nic. Bo chyba nieczęsto (a może w ogóle, nie wiem) zdarzają się na privach przeskoki na następny dodatek? A na globie jest ta pewność że w najbliższych latach gra będzie się rozwijać, że będą kolejne, małe i duże patche, kolejne dodatki. Wiadomo że raz lepsze a raz gorsze ale ciągle będzie coś nowego. I dlatego chce się grać. Z drugiej strony jakbym grał godzinę dziennie to też wystarczyły by mi privy. Godzinę to ja stoję pod skrzynką przy AH a ile naprawdę gram to boję się liczyć :E

 

Dobra koniec offtopu bo temat był chyba o czym innym :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem co takiego fajnego w Legionie widzisz :P może jedynie pve jest w miarę. Ale pvp jest beznadziejnie zbalansowane, 2v2 praktycznie jest niegrywalne, a robienie codziennie tych samych WQ na dwóch postaciach to jakiś dramat. Sztuczne wydłużanie czasu gry i przebywanie non stop na broken isles. Legion był fajny przez miesiąc, później to już totalna monotonia. A naprawdę w wowa się już nagrałem, bo zaczynałem na patchu 2.3.0 i to co jest teraz to nie przypomina już tej gry sprzed paru dobrych lat.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PvP grywam totalnie 4fun, jakieś random BG czy rozwałka w podziemiach Dalaran więc brak balansu mi nie przeszkadza. Gram głównie PvE ale też nie hardcorowo bo głównie Mythiki+ dla tego 880/885 z weekly chesta.

Zwykle robię tylko 4WQ dziennie (+ czasem jakieś inne jak dają sporo AP) dla emissary więc to nie jest dramat ani żadna monotonia. Przecież cześć WQ to jest zabić 1 moba. Dramat i monotonia to był gdy "trzeba było" zrobić 25 daily dziennie lub tak jak MoP nie było ograniczeń daily. Albo w WoD te apexisy posrane.

A Legionem jestem zachwycony pewnie dlatego że w porównaniu z WoD to jest rewelacja. A no i najważniejsze, gram bo można grać "za darmo" :E Jak można przycebulić to czemu nie :E Jakbym miał dalej kupować pre paidy to chyba bym nie grał. Albo kupił ze 2 PP na rok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko zauważ różnicę, że teraz każdy gracz pvp ma praktycznie przymus robienia WQ, a daily na wodzie robić nie musiałeś, bo na legionie nie robiąc wq nie masz reputacji, czasem fajnych itemów, a AP nabijając na broń przez granie aren to jakies 30% w porównaniu do tego AP, które wypada z WQ. Więc, jeśli chodzi o naprawdę graczy pvp, którzy tak jak kiedyś wchodzili tylko do wowa na bg farmić honor i później arenować to teraz to co jest na legionie jest czasowym dramatem :P jeśli chodzi o Twój styl gry to owszem, pewnie też by mi się dodatek podobał. Ale ja w wowa gram tylko dla pvp (może dlatego ostatni raz naprawdę dobrze mi się grało w niego na 3.3.5a) :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie o tym nie pomyślałem, bo ja AP zdobywam głównie na wyższych poziomach mythiców+. A co do pvp to szkoda jeszcze że nie ma żadnego nowego BG że o czymś w stylu wintergrasp nie wspomnę. BTW chyba żaden moderator nie zagląda do tego działu że taki offtop można robić :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • Ale mi ciśnienie podniósł durny babol  W pewnym zadaniu po odszukaniu części należy wykonać prototyp z technologią z zamierzchłych czasów ale nie mogłem zrobić bo NPC z zadania stanął mi przy warsztacie i musiałem fast-travelem iść gdzie indziej sobie uklepać Co za głupota cały stół obleciałem to się nie da bo baran tak mi się ustawił... nosz k....   
    • Przejściowo można, jako obniżenie emisji, ale docelowo do osiągnięcia net zero to już nie. Trzeba będzie wynaleźć jakieś tanie i powszechnie technologie magazynowania albo wychwytu,
    • Karta 3070 8GB nie ma 6GB. Chłodzenie średnie, ale jak zrobisz UV procesora to podejrzewam, że wystarczy do utrzymania przyzwoitych warunków pracy.
    • DG2 to kopia jedynki, w jedynce mam więcej przegrane niż w DG2, i widzę, że to ładniejsza" kopia, plus znerfione kilka elementów z jedynki, ale nie wiem zna stanu gry na premierę, czy np eternal ferrystone było, czy wprowadzili z czasem, jest też normalna jego wersja, w porównaniu do dwójki, w jedynce dawaj nieograniczony teleport do miejsca gdzie odkryliśmy, lub postawiliśmy portal- ten portal w dwójce jest w mikropłatnościach, w jedynce mam w cholerę kamieni teleportacji do przywołania pionków, w dwójce, widzę, że w tym samym czasie co w jedynce zdobywam go dużo wolniej i mniej, ale obstawiam, że podnieśli poziom trudności plus dodali opcję kupienia tego w mikropłatnościach, stąd jest go bardzo mało. Jak się podoba jedynka to i dwójka się spodoba, mi się podoba, jest dużo bardziej urozmaicona, mimo tego cyrku z DLC, ale one nie muszę wpływać na naszą grę, gra jest tak stworzona, jedynce było to samo, tylko jak piszę, pewne elementy są znerfione i ograniczone, zapewne pod próbę wciskania graczowi mikropłatności, zapewne to trafne moje domysły i nie tylko. Gra ma kilka mankamentów, jak prawie w kółko walczymy z tymi samymi, w jedynce to samo, walki, gobliny, bandyci, o cyklop, troll i koniec, czasem harpie, w dwójce to samo, plus kilka nowych zagrożeń, ale w dwójce jestem na początku przygody. Nie wiem co Kiszak opowiada, bo nie chcę sobie spoilerować, ale podglądałem jego wcześniejsze wywody z gry, i cóż ciężko się nie zgodzić z kilkoma rzeczami, ale były one już podawane w temacie.
    • I dobrze bo ER jest świetny.Podziwiam skila i wytrwałość ludzi pokonujących takich bossów bez lvl postaci
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...