Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Karcio22

Czy opłaca się jeszcze kupować Galaxy S3?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mój obecny telefon Overmax Vertis 5010 Expi jest beznadziejny i szukam czegoś firmowego. Od dawna podoba mi się S3 i zamierzam go kupić w wersji Neo. Jednak czy nawet w tym roku ten telefon nadal jest dobry? Potrzebuję aby był szybki, miał dobry aparat, oraz aby bateria trzymała co najmniej 1 dzień. Miało go wielu moich kolegów i ma nadal i zachwalają go. Użytkując chwile jeden S3 kolegi bardzo mi się podobał, mocna lampa, wygląd, lecz przy robieniu zdjęć wyglądały ładnie zanim się zrobiło. Po zrobieniu były rozmazane i nie wiem czy jest tak wszędzie, czy wystarczy ustawienia zmienić. Gdy oparłem telefon o szybe okna wtedy zdjęcie wyszło ładne, jednak rzecz jasna nie będę opierał telefonu zawsze aby zrobić zdjęcie. Czy ten telefon nada się do słuchania muzyki, aparatu? Czy da się zrobić zdjęcia w ruchu? W 2012 bardzo go chwalili testerzy, lecz czy teraz nie jest już przestarzały? Czy wogóle będzie lepszy od mojego overmaxa który ma beznadziejną jakość muzyki oraz aparat którym w gorszym oświetleniu zdjęcia się prawie nie da zrobić?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłacalnosć zakupu zawsze zalezy od ceny. Jak masz go za 100 to weź hurtem (dla mnie dwa). Jak za 1000zł to się nie opłaca.

 

od overmaxa to chyba wszystko inne "markowe" bedzie lepsze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak byś wgrywał custom rom czyli nieoficjalny soft bez nakładki samsunga to może by coś z tego było

do muzyki czy aparatu to dobry model w swej cenie gdzieś koło 300-400zl bo drożej się nie opłaca moim zdaniem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Używam tego telefonu jako służbowego już około 2 lat i tak jak kolega Aro1991 napisał wyżej czyli jeśli wgrasz jakiegoś sensownego custom roma ma to sens, na stocku absolutnie odradzam. Na fabrycznym sofcie telefon laguje, zacina i rwie nie miłosiernie animacje. Interfejs na co dzień działa po prostu koszmarnie dla mnie jest wręcz nie używalny. Znacznie lepiej wygląda sytuacja jak wrzucisz dobrego customa wtedy już działa znacząco płynniej w zasadzie nawet bardzo płynnie porównując do stocka i zauważyłem też, że sporo lepiej trzyma na baterii. Poza tym problemem z oryginalnym softem reszta jest całkiem ok czyli aparat, dźwięk czy jakość rozmów jest git. Tak więc jak zmienisz rom i dorwiesz go w dobrej cenie to spoko można brać, a jeśli nie zdecydowanie nie polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

IMO jak wersja lte to warto, normalna s3-ka chodzi tragicznie. Sam mam lte, nic nie laguje, polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A co z wersją Neo, bo jej jest w zasadzie teraz najwięcej. Ma 0,5 gb ramu więcej i nowszy system, a reszta taka sama.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wersja LTE jest bardzo fajna i spokojnie nawet teraz wystarcza. Neo z tego co pamiętam nie ma 0.5 więcej tylko mniej od LTE.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość r2d3

Z drugiej strony lte jest prawie 2x droższy od zwykłego s3 teraz...

:E

 

Ciekawe jak z lagowaniem tego neo, bo jak widziałem ostatnio jak kolega chciał zwykłęgo facebookowego messengera otworzyć na zwykłym s3 to się załamałem :E

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolega ma NEO i mówi ze nie zacina się wogóle i szybko chodzi. Tak naprawdę to już chyba wybrałem S3 Neo tylko mnie jeszcze ten aparat troche intryguje, bo niby wszędzie mówią że ma świetny aparat, tylko chodzi mi o stabilizacje obrazu, czyli jak z robieniem zdjęć w ruchu, czyli czy da się nim zrobić zdjęcie normalnie, bo u kolegi to jak go nie oparłem o okno to rozmazane wychodziły, ale to może wina światła. Aparat Neo ma taki sam jak zwykły S3?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ma taki sam aparat. Zdjęcia robi dobre, ale tylko w dzień. Jeśli chodzi o noc lub nawet wieczór, to bez flesza zdjęcia nie zrobisz, bo aparat jest strasznie ciemny... Mało widać przy słabo oświetlonym pomieszczeniu.

 

Osobiście odradzam kupić teraz S3, sam mam, razem z wgranym Archidroidem 3.0.2. :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Że co androidem 3.0.2 ? Jest takie coś na smartfona

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A Ty co, dziś się urodziłeś i nie wiesz, że produkty mogą mieć różne wersjonowanie? Dobrze, że nie napisał, że ma miui 7 bo dopiero byś się zagotował, ze dopiero android szóstka wychodzi...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja szczerze mówiąc to nie wziąłbym Galaxy S3. Oczywiście wiele zależy od tego, ile masz do wydania. Ale przede wszystkim na rynku jest już dużo wiele lepszych modeli.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam do 700zł jednak naprawdę bardzo podoba mi się S3 i wiele osób go zachwala stąd chyba go wezmę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam do 700zł jednak naprawdę bardzo podoba mi się S3 i wiele osób go zachwala stąd chyba go wezmę.

 

Za 700 nie ma szansy kupić S4 w idealnym stanie od 1go właściciela?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za 700zł to na prawdę można znaleźć wiele znacznie lepszych urządzeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

HTC One M7 poszukaj albo czegoś nowego, wyjdzie na o wiele lepsze niż zamuloną S3ke.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem S3 i nawet na stocku po zmianie z Touchlaga na Nove działał sprawnie, miło go wspominam, bo ekran nie pękł od kilku upadków. Teraz jak chcesz S3 to tylko LTE, ale w tym budżecie znajdziesz dużo lepszych urządzeń, nowszych i z 2GB ramu na spokojnie. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No co na przykład z markowego znajdzie lepiej? A S3 Neo z 1,5gb ramu działa sprawnie

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Budżet mam do 700zł jednak naprawdę bardzo podoba mi się S3 i wiele osób go zachwala stąd chyba go wezmę.

 

No to kupuj Galaxy J5. Za 700zł spokojnie go wyrwiesz, a będzie miał na pewno lepszy ekran i baterię, aparat podejrzewam też. No i na 100% będziesz mieć nówkę z 2 letnią gwarancją, nówek S3 nie dostaniesz na pewno. Jedyne co mnie martwi to fakt, że po Twoich wypowiedziach mam dziwne wrażenie, że Ty decyzję już podjąłeś i nasze odradzanie na nic się nie zda ;]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten J5 jest telefonem który ma obcięte bardzo wiele rzeczy, brak podświetlanych przycisków funkcyjnych, słaba jakość materiałów, wyświetlacz gorszy od S3, ramu tyle samo, procesor gorszy... Nie przekonuje mnie do siebie.... S3 Neo dostane nowego, jest ich pełno z gwarancją.

 

Co ty gadasz? Neo ma identyczny wyświetlacz jak zwykły S3, jest cały identyczny, tylko ma więcej ramu i inny procesor...

 

Niestety ale zostane przy S3 Neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

J5 ma lepszy ekran od S3Neo również tyczy się to procka. W J5 masz nowszego Snapdragona 410 a w S3 Neo Snapdragona 400. Dodatkowo J5 ma nowszą lżejszą nakładkę TW.

Z resztą rób jak uważasz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe skąd ta teoria o wyświetlaczu. SPRAWDZAM, proszę o dowód.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...