Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

AdrianoCzelentano

Komputer do CS:GO 800-1000zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

potrzebuję stacjonarki do CS:GO, budżet najlepiej do 800 zł, części używane, no chyba że znajdzie się coś nowego w dobrej cenie. Nie muszą być części fajerwerki, może być stary typ płyty (775 z jakimś q6600). Raczej rzadko będzie używany, po prostu potrzeba złożyć coś w miarę rozsądnej cenie co uciągnie CS:GO przy 60 fpsach i nie musi to być nawet full hd.

Generalnie jeśli trzeba dołożyć te 200 zł to prosiłbym o podanie takiej konfigracji.

 

Z góry dziękuję i pozdrawiam.

 

P.S.

Zaznaczam, że to nie będzie komputer do rozbudowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam na sprzedaż:

 

Q6600 + chłodzenie AC freerer 7 pro

Asus P5Q PRO P45

4GB DDR2 800 Cl4 NOWE z radiatorami

500GB

Gigabyte 6850

Aerocool PGS Vs-3

Creative SB

Xilence 500W

 

800+wys

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie stare s775, weź:

http://allegro.pl/procesor-i5-2320-4x-3-3-s1155-gwarancja-i5800581503.html

+

http://allegro.pl/nowy-wd-blue-320g-7200-12-gw-36-miesiecy-gw-i5272791979.html

+

HD7770/r7 250x//gtx750/gtx750ti

 

Masz tutaj i5 sandy bridge ( mam identyczny procesor i w CS GO na najniższych w turniejach po 200-300FPS, obudowę z LICENCJĄ na windows 7 pro! 4GB DDR3 + 2 sloty na ram wolne, markowy zasilacz z certyfikatem 80 + bronze o mocy 300W ( 244W na linii 12V ) i nagrywarkę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Daruj sobie stare s775, weź:

http://allegro.pl/procesor-i5-2320-4x-3-3-s1155-gwarancja-i5800581503.html

+

http://allegro.pl/nowy-wd-blue-320g-7200-12-gw-36-miesiecy-gw-i5272791979.html

+

HD7770/r7 250x//gtx750/gtx750ti

 

Masz tutaj i5 sandy bridge ( mam identyczny procesor i w CS GO na najniższych w turniejach po 200-300FPS, obudowę z LICENCJĄ na windows 7 pro! 4GB DDR3 + 2 sloty na ram wolne, markowy zasilacz z certyfikatem 80 + bronze o mocy 300W ( 244W na linii 12V ) i nagrywarkę.

Tutaj tzn. gdzie dokładnie, bo widzę tylko link do i5 i wd-ka ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

 

W tej cenie zestaw jest bezkonkurencyjny sam go ostatnio kupiłem i czekam na dostawę :]

 

lobudek jak sądzisz ten zestaw uciągnie HD7770? Bo mam tą kartę ze starego kompa, ale nie wiem czy zasilacz da radę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tej cenie zestaw jest bezkonkurencyjny sam go ostatnio kupiłem i czekam na dostawę :]lobudek jak sądzisz ten zestaw uciągnie HD7770? Bo mam tą kartę ze starego kompa, ale nie wiem czy zasilacz da radę.

Bez problemu, jedyne co to będziesz musiał kupić ( chyba, że masz ) przejściówkę z molex na PCI-e 6 PIN. Ewentualnie jeśli w zasilaczu będzie wolny tylko 1 molex to jeszcze przejściówkę z molex na 2x molex.

 

Kolego duże piwo dla Ciebie ! Dzięki piękne !

;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ok, świetnie. Mam gdzieś przejściówki więc akurat się przydadzą. Dzięki za info.

 

Przy okazji mam dodatkowe pytanie, a nie chcę zakładać oddzielnego tematu.

Czy można jakoś wyłączyć w biosie zasilanie niezintegrowanej karty graficznej?

Używam 2 monitorów i chciałbym je mieć podłączone na codzień do zintegrowanej grafiki bo mam problem z podłączeniem ich do radeona tylko czasem od święta chciałbym w coś pograć i wtedy korzystać z radeona.

Czy da się jakoś wyłączyć kartę tak, żeby wiatrak nie hałasował, karta się nie grzała, nie pobierała energii itd. żeby po prostu była wyłączona?

Czy jedyna opcja to wyciągnięcie jej z kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mam na stanie, w weekend będę wystawiał na allegro:

 

-i5-2300

-nowe chłodzenie

-asus P8H61 PRO, SATA III, USB 3.0 itd

-3GB RAM (system x86 więc i tak więcej nie widzi)

-GTS 450 1GB DDR5, stan wzorowy

-HDD Baracuda 7200.10 SATA II 80GB

-Zasilacz Fortron po wymianie chłodzenia

-Elegancka obudowa micro ATX

-DVD

-Windows 10 Home PL x86 (z aktualizacji) załączam oryginalny key, konto microsoft z przypisaną płytą do systemu

 

cena 999 z wysyłką. jak coś pisz na PW

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

akurat mam na stanie, w weekend będę wystawiał na allegro:

 

-i5-2300

-nowe chłodzenie

-asus P8H61 PRO, SATA III, USB 3.0 itd

-3GB RAM (system x86 więc i tak więcej nie widzi)

-GTS 450 1GB DDR5, stan wzorowy

-HDD Baracuda 7200.10 SATA II 80GB

-Zasilacz Fortron po wymianie chłodzenia

-Elegancka obudowa micro ATX

-DVD

-Windows 10 Home PL x86 (z aktualizacji) załączam oryginalny key, konto microsoft z przypisaną płytą do systemu

 

cena 999 z wysyłką. jak coś pisz na PW

Kolego dzięki piękne, ale już kupiłem z linku u kolegów wyżej i domówiłem ssd z gtxem 750 :)

Pozdrawiam!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kolego dzięki piękne, ale już kupiłem z linku u kolegów wyżej i domówiłem ssd z gtxem 750 :)

Pozdrawiam!

 

Mój zestaw przyszedł wczoraj obudowa była z góry lekko porysowana, ale oprócz tego jestem zadowolony komp jest cichy, czysty i ogólnie fajny.

 

Jestem już po instalacji windowsa i sterowników dlatego doradzę ci żebyś sobie wcześniej ściągnął i nagrał na pendrive sterownik lan:

https://downloadcenter.intel.com/download/25242/Network-Adapter-Driver-for-Windows-7-

a potem resztę wg. tego:

http://forum.pclab.pl/topic/1076921-ACER-Q65H2AM-czy-warto-kupi%C4%87/page__view__findpost__p__13705715

 

Aha i koniecznie daj znać jak poradziłeś sobie z montażem karty graficznej bo zasilacz ma tylko jeden molex i czy wszystko działa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aha i koniecznie daj znać jak poradziłeś sobie z montażem karty graficznej bo zasilacz ma tylko jeden molex i czy wszystko działa.

Gtx750 nie wymaga dodatkowego zasilania, więc pewnie nie miał problemu z podłączeniem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gtx750 nie wymaga dodatkowego zasilania, więc pewnie nie miał problemu z podłączeniem.

Faktycznie teraz widzę, że nie ma dodatkowego zasilania.

Ja zamówiłem rozdzielacz molex i podłączę kartę wg. twojej rady bo nie ma innej opcji :)

 

Te zestawy i5 mają mobo i zasilacz ?

Miały wszystko oprócz dysku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...