Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Al222amo

Taki interfejs nie jest obsługiwany

Rekomendowane odpowiedzi

Laptop ACER Aspire V3-571G, windows 8.1

 

Po wybraniu na pulpicie opcji "personalizuj" (PPM) pojawia się komunikat: "Taki interfehs nie jest obsługiwany". Jest to spory problem ponieważ zbliżająsię święta a ja nie mogę ustawić tapetki bożonarodzeniowej.

 

Trudno mi powiedzieć kiedy problem się pojawił poniważ od kilku miesięcy nie korzystałem z tej opcji. Wirusów brak. Rzadnych innych problemów nie zaobserwowałem.

 

Proszę bez spamu !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ten wpis personalizuj jest w kluczu

 

HKEY_CLASSES_ROOT\Directory\Background

 

w podkluczu chyba shell jako klucz personalize - wyeksportuj ten klucz u jakiegoś kolegi, i zaimportuj u siebie do rejestru - eksport w prawym kliku na kluczu, import - wystarczy 2klik na tym pliczku

 

ewentualnie w 8 klucz może być w HKEY_CURRENT_USER\Software\Classes, dalej directory\background, itd

 

rzeczywiście masz problemy z tapetą - każdy program do grafiki ustawi ci tapetę, np xnview albo fast stone image viewer - ten ostatni nawet zrobi to inteligentnie, tzn dostosuje obrazek do rozdzielczosci twojego pulpitu

 

inny sposób - nacisnij klawisz win + r, wpisz desk.cpl, i ok, masz tam wszystkie ustawienia z personalizuj

 

ps - w 8 klucz jest jednak w

 

HKEY_CLASSES_ROOT\DesktopBackground\Shell\Personalize

 

sprawdź u siebie, co tam masz, ewentualnie klucz możesz odtworzyć ze zrzutu -

 

klik

 

3 i 4 z linku

 

żeby wejść do rejestru kliknij prawym na regedit w folderze windows, uruchom w trybie administratora

 

ps - w linku jest gotowy plik reg do dodania do rejestru - kliknij download pod option 2, i kliknij 2 razy na pliczku reg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...