Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Gronek31

Słuchawki na 1 mini-jack 4-pin vs 2 mini-jack 3-pin

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie może nietypowe i trudne no jak dla mnie :D odnośnie słuchawek z mikrofonem które mają zakończenie 1 mini-jack 4 pin głównie rozchodzi mi się o te http://www.hyperxgaming.com/us/cloud/hscp i zastanawiam się czy gdybym posiadając kartę dźwiękową podłączył takie słuchawki za pośrednictwem tego jednego mini jack 4-pin do wejścia słuchawkowego do karty to dźwięk mikrofonu będzie gorszy od tego gdymym podłączył za mocą 2 mini jack 3-pin osobno do wejścia na słuchawki i osobno na mikrofon czyli posługując się np taką przejściówką http://www.komputronik.pl/product/187694/Akcesoria/Kable_i_adaptery/Delock_Adapter_2X_Stereo_miniJack_M_Stero_miniJack_F_gnizado_4PIN_Tablety_Smartfony_Laptopy.html?qrtc_slt=slt_product&qrtc_tpl=tpl_product&qrtc_typ=prd&qrtc_prd=89960&qrtc_pos=2&utm_source=quartic&utm_medium=slt_product&utm_campaign=tpl_product, co też ciekawe wersja HyperX Cloud I ma właśnie osobne wejścia ( tak wiem to weź Cloud I) ale ma słabszej jakości mikrofon bo wiedziałem testy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma słabszego mikrofony, te słuchawki są jota w jotę te same tylko w wersji II dołożyli badziewiastą kartę dźwiękową emulujacą ciulate 7.1, bierz wersję I i nie kombinuj.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma słabszego mikrofony, te słuchawki są jota w jotę te same tylko w wersji II dołożyli badziewiastą kartę dźwiękową emulujacą ciulate 7.1, bierz wersję I i nie kombinuj.

aha no okey dzieki za odpowiedź w sumie też I tańsza od II więc argument za jest po stronie I i skoro mówisz że niczym się nie różni prócz badziewnej karty dźwiękowej to też I wygrywa no i wtedy sam sobie przetestuje te połączenia minijacków czy będzie lepsze na 2 osobnych czy na jednym wspólnym (bo dają w sumie taką końcówkę pod telefon żeby sobię podłączyć) albo będzie bez różnicy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...