Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Szambo

Monitor od 22 do 24 cali.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam was serdecznie.

 

Mój obecny monitor Samsung SYNCMASTER 2243LNX pomimo, że stary to o dziwo działa cały czas sprawnie, ale niestety:

 

- Ma rozdzielczość 1680 na 1050

- Mam tylko wejście VGA i jestem zmuszony, żeby GTX 960 łączyć z nim za pomocą przejściówki DVI-VGA co skutkuje tymi słynnymi paskami półprzeźroczystymi widocznymi na czarnym tle.

 

Dlatego potrzebuje monitora w podobnych rozmiarach... ewentualnie do 24 cali posiadającego wejście DVI (skupiam się tym zamiast HDMI, bo z HDMI mam ogólnie jakieś problemy i nie chce się męczyć)

 

Za tyle to wiadomo cudów nie oczekuje... ale spośród dostępnym modeli coś mi zapodajcie. (Jak miałbym tak trochę dołożyć i byłoby warto to zwiększe troche budżet).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania? Priorytety? Ja ogólnie wolałbym dołożyć do uniwersalnego dell u2414h. Jeśli nie przeszkadza Ci brak flicker free to aoc i2369vm jest fajnym monitorem za 550 zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wymagania? Priorytety? Ja ogólnie wolałbym dołożyć do uniwersalnego dell u2414h. Jeśli nie przeszkadza Ci brak flicker free to aoc i2369vm jest fajnym monitorem za 550 zł.

Nie wiem co to jest Flicker Free

 

Nie znam się na monitorach. Jak podpowiecie tak kupię.

 

Możecie napisać na co właściwie mam zwracać uwagę.

 

Jak będzie minimalnie lepszy od tego co mam to już będe zadowolony. Zmieniam go tylko przez te nieszczęsne pasy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

flicker free wolny od migotania problem ten występuje w nowych monitorach led z PWM problem ten nie występuje w led z DC albo ogólnie z ccfl którego nie produkują i twój monitor raczej ma ccfl. Nie każdy jest wrażliwy na migotanie. KLIK-poradnik Osobiście ja sobie nie kupiłbym gorszego monitora niż dell u2414h który kosztuje o połowę więcej niż chcesz wydać.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamówiłem przejściówkę DVI na HDMI i działa. Także do gry wkroczyły także monitory bez DVI.

 

Czy ten będzie dobrym wyborem?

 

BenQ GW2470H

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam was serdecznie.

 

Mój obecny monitor Samsung SYNCMASTER 2243LNX pomimo, że stary to o dziwo działa cały czas sprawnie, ale niestety:

 

- Ma rozdzielczość 1680 na 1050

- Mam tylko wejście VGA i jestem zmuszony, żeby GTX 960 łączyć z nim za pomocą przejściówki DVI-VGA co skutkuje tymi słynnymi paskami półprzeźroczystymi widocznymi na czarnym tle.

 

Dlatego potrzebuje monitora w podobnych rozmiarach... ewentualnie do 24 cali posiadającego wejście DVI (skupiam się tym zamiast HDMI, bo z HDMI mam ogólnie jakieś problemy i nie chce się męczyć)

 

Za tyle to wiadomo cudów nie oczekuje... ale spośród dostępnym modeli coś mi zapodajcie. (Jak miałbym tak trochę dołożyć i byłoby warto to zwiększe troche budżet).

 

 

 

taniocha

http://allegro.pl/monitor-fullhd-led-23-hp-compaq-la2306x-i4941445588.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

  • Tematy

  • Odpowiedzi

    • W Windows będziesz miał zawsze ciemno w HDR W grach będzie okej. 
    • Matko boska jak ja miałbym coś takiego na moim 34DW to by mnie krew zalała 😶 bo nie małe pieniądze wydałem na tewn monitor ale warto było zero problemów 
    • Ile czujników masz na płycie głównej ? FanControl wykrywa wszystko, co płyta udostępni nawet te czujniki, które nie są wyprowadzone jako gniazda FAN na płycie głównej. Nie sugeruj się nazwami FAN, bo FanControl je może zamienić. Trzeba samemu określić które gniazdo FAN na płycie odpowiada danemu odczytowi w FC. Nie znam Gigabyta, ale nie widzę sensu, żeby Gigabyt nie współpracował z FC.
    • Jednak ten chat jest głupi  Ty o asteroidach, a on o sterydach  
    • Jest już niewiarygodnie pięknie i wspaniale, ale będzie jeszcze cudowniej i ideologicznie wspanialej, to jeszcze nie koniec: pięciokrotnie (!) przesuwano wprowadzenie pełnej kontroli importowanej żywności. Cztery lata po (!) brexicie, dopiero od następnego wtorku, będą obecne kontrole fizyczne, ale zapowiada się, że będą wprowadzane stopniowo (hehehe), żeby dać biznesom czas na dostosowanie się. Ponieważ UE się nie pitoliła, kontrole żywności sprowadzanej z UK do UE zaczęły się od razu. Co ubiło 80-90% wolumenu eksportu w przypadku niektórych biznesów (pisząc z pamięci przykłady: jakieś chyba tam sery, produkty z grzybów). Do tej celebry sukcesu można dołożyć przykładowo jeszcze sprawę Irlandii Północnej, w której przez lata próbowano wprowadzić nowy wynalazek: Kontrolę Celną Schrodingera - czyli taką kontrolę, która jednocześnie istnieje i jej nie ma. UK "mainland" chciał kontroli, UK "ireland" reagował paniką na samą myśl o kontrolach. W związku z tym rząd tam się obraził na rząd "główny" i odmówił pracy. Foszek przez lata.
  • Aktywni użytkownicy

×
×
  • Dodaj nową pozycję...