Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Mateusz31

i5 2320 i Acer Q65H2-AM - problem z grafiką Radeon

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Niedawno zakupiłem zestaw i5 2320 z płyta Acer Q65H2-AM. Po podłączeniu grafiki Gigabyte Radeon 7770 nie mam na niej obrazu, wentylator na karcie działa. Na integrze jest wszystko ok. Karta również jest sprawna, przetestowana na innym komputerze.

Czy problem leży w uszkodzonym slocie PCIE? Proszę o poradę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żeby się przekonać, czy PCI-e działa to musiał byś przetestować na innej karcie.

 

Jak wpiszesz tutaj w tę stronę:

http://www.acer.com.vn/ac/vi/VN/content/drivers

 

W Product Model M4610G i przeklikasz się na BIOS, to wyskakują dwie wersje, A1 i B0. Sprawdź jaką masz wgraną, jeśli A1 to wgraj B0 (nowsza jest).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Wersja biosu to P01-A1CO. Niestety nie mam żadnej karty na podmianę. Spróbuje wgrać nowszy bios i dam znać czy pomogło.

 

Niestety nic się nie zmieniło :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za podpowiedź. Wersja biosu to P01-A1CO. Niestety nie mam żadnej karty na podmianę. Spróbuje wgrać nowszy bios i dam znać czy pomogło.

 

Niestety nic się nie zmieniło :kwasny:

niestety, niektóre radki z pice 3.0 tak mają - karta pewnie sprawna, a pomóc może tylko wymiana na gtxa o podobnej wydajności ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Okazało się, że płyta gryzła się z Radeonem 7770 od Gigabyte. Kupiłem Geforca i jest wszystko w porządku. Dziwna sprawa, Radeon 7850 i 7870XT działa, a 7770 nie :kwasny:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z kartą coś nie tak, u mnie hd7770 na tej samej płycie lata tylko od Sapphire.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Raczej z kartą coś nie tak, u mnie hd7770 na tej samej płycie lata tylko od Sapphire.

 

Karta jest w 100% sprawna, sprawdziłem ją na dwóch różnych komputerach. Może bios gigabyta coś miesza.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...