Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

BlackBishop

black friday po polsku?

Rekomendowane odpowiedzi

nie ma i nie będzie pewnie jeszcze długie lata

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W tesco tanie tv i jakies gierki typu da i za 5 dych

W pl tego nie uswiadczysz bo w tym kraju wszyscy chca sie najwiecej nachapac, zgarnac jak najwiecej dla siebie. Jak cos bedzie w sklepach to 3-4 szt. Bo pracownicy wczesniej sobie wezma.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

jak będą, to i tak zaraz janusze się rzucą i za chwilę będzie już tylko na allegro od nich :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się na takich wyprzedażach rzucają. Popatrz sobie np na filmiki z wyprzedaży w UK, czy USA i jak oni się tam w tych sklepach na wszystko dosłownie rzucają. Aż takich "januszy" to ja jeszcze u nas nigdy nie widziałem. Tyle, że u nas jest taki problem, że na naszych "wyprzedażach" nie ma na co się rzucać, bo to jeden wielki pic na wodę.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na Nasze realia ? Obniżki i wyprzedaże -80% ? :lol2::thumbup: Towar takiej jakości, na który tylko mohery się rzucą, bo człowiek znający się na rzeczy nawet nie spojrzy na te badziewia, które wyprzedają z NIEPRAWDOPODOBNĄ obniżką.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to teraz wygląda ale swego czasu w TV leciał program o ludziach co zajmowali się zbieraniem kuponów i z nimi ruszali na zakupy i zamiast np. płacić 500 dolarów płacili 4 dolary za całe zakupy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Opłaca się kupić taki wynalazek z Tesco jakby akurat gdzieś był dostępny?

 

Lenovo IdeaPad G50-30 (laptop, myszka, torba, drukarka) – 799 złotych

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

W kondominium się nei robi BlackFriday tylko się doi !!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To w tesco jest philips 32hd za 999zł? śmiechłem mocno gdy przeglądałem jakąś ulotkę, prawdopodobnie tesco :rotfl:

W kauflandzie kiedyś były za 999zł 40calowe fhd, chyba grundig

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zastanawiam, gdzie wcięło informacje o BF na stronie komputronika i X-komu. Według tego co było na ich stronach przed północą oraz tego artykułu na onecie miały być super wysprzedaże, a albo jestem ślepy, albo nic się nie pojawiło.

 

Natomiast jako że poluję na Kindle'a i porządniejsze słuchawki, to może udałoby się coś dziś znaleźć w promocji. Na rewelacje nie liczę, ale a nuż coś się pojawi, nawet w polskich realiach ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie na Black Friday dzicz wpływa jak ściek do sklepów, demolując wyposażenie i rzucając się na jakieś szmelcowate telewizory i inne mikrofalówki jak Reksio na szynkę.

 

@up

Kundel jest na promocji na Amazon.co.uk - nie wiem jednak jak z wysyłką do Polski itd.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie na Black Friday dzicz wpływa jak ściek do sklepów, demolując wyposażenie i rzucając się na jakieś szmelcowate telewizory i inne mikrofalówki jak Reksio na szynkę.

 

@up

Kundel jest na promocji na Amazon.co.uk - nie wiem jednak jak z wysyłką do Polski itd.

Piszą że nie wysyłają. Za to z .de wysyłają i od 49€ wysyłka jest free. Tyle że tam nie ma takiej promo :P.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam nadzieje że x komy czy komputroniki nei oleją sprawy i da się coś rzeczywiście taniej kupić :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Piszą że nie wysyłają. Za to z .de wysyłają i od 49€ wysyłka jest free. Tyle że tam nie ma takiej promo :P.

 

Przy obecnym kursie funta i euro, to Paperwhite wychodzi taniej w Niemczech, pomimo gorszej promocji, szczególnie biorąc pod uwagę dostawę za free.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Morele zrobiło promocje..... darmowa dostawa :E :E Smiechłem hardo jak dostałem meila.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Aż takich "januszy" to ja jeszcze u nas nigdy nie widziałem.

Zapraszam do Lidla, w każdy czwartek od 7:59 do 9 pokaz bydła ;)

 

mam nadzieje że x komy czy komputroniki nei oleją sprawy i da się coś rzeczywiście taniej kupić :P

W komputroniku taniej, czyli w normalnej cenie wszędzie indziej :E

 

MURICA! :E

4SC212e.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wszędzie się na takich wyprzedażach rzucają. Popatrz sobie np na filmiki z wyprzedaży w UK, czy USA i jak oni się tam w tych sklepach na wszystko dosłownie rzucają. Aż takich "januszy" to ja jeszcze u nas nigdy nie widziałem. Tyle, że u nas jest taki problem, że na naszych "wyprzedażach" nie ma na co się rzucać, bo to jeden wielki pic na wodę.

 

 

 

 

 

:lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2: :lol2:

 

To w tesco jest philips 32hd za 999zł? śmiechłem mocno gdy przeglądałem jakąś ulotkę, prawdopodobnie tesco :rotfl:

W kauflandzie kiedyś były za 999zł 40calowe fhd, chyba grundig

 

 

1. Panasonic

2. 799zł

3. TV idealny dla jakichś studentów, którzy chcieliby czasem też pograć na konsoli, bo tani i o średniej wielkości, ale rozdzielczość nie powala.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tehade Mistrzostwo, ciekawe co za oferty tam przygotowali haha :)

 

Trzeba przyznać, że z roku na rok coraz lepiej wyglądają promocje w Black Friday w Polsce :)

 

 

Większość sklepów komputerowych, porządnie przygotowała swoje oferty. Do zakupowego szaleństwa, takiego jak za granicą trochę brakuje jednak zawsze można znaleźć coś skromnego :)

 

Udało mi się dorwać dość fajny Power Bank 4000 mAh za 29 zł :) Może ktoś też będzie szukał podobnych produktów :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz sie nie smiecie tylko wrzucalcie okazje (linki)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Udało mi się dorwać dość fajny Power Bank 4000 mAh za 29 zł :) Może ktoś też będzie szukał podobnych produktów :)

 

http://www.sferis.pl/prom-lista-655-black-friday-w-sferis.html

Podobne power banki w podobnych cenach stale leżą w koszach niemal w każdym hipermarkecie i wcale ludzie się na to nie rzucają. ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tehade Mistrzostwo, ciekawe co za oferty tam przygotowali haha :)

 

Trzeba przyznać, że z roku na rok coraz lepiej wyglądają promocje w Black Friday w Polsce :)

 

 

Większość sklepów komputerowych, porządnie przygotowała swoje oferty. Do zakupowego szaleństwa, takiego jak za granicą trochę brakuje jednak zawsze można znaleźć coś skromnego :)

 

Udało mi się dorwać dość fajny Power Bank 4000 mAh za 29 zł :) Może ktoś też będzie szukał podobnych produktów :)

 

http://www.sferis.pl...y-w-sferis.html

 

Reklama jest płatna pracowniku sferis :thumbdown:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...