Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

zizu79

[S] laptopa - ASUS N76VZ - super stan!

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć!

 

 

Wystawiam na sprzedaż świetnego laptopa marki ASUS. Stan techniczny i wizualny sprzętu określam na niemal idealny. Nie posiada prawie żadnych otarć, przebarwień itp. wad wizualnych (doszukująć się jakichkolwiek śladów użytkowania znalazłem może 2-3 małe ryski).

 

Specyfikacja techniczna ASUS N76VZ:

 

- procesor i7-3610QM (2,3-3,3GHz) 4 rdzenie (z HT 8 wątków)

 

- 12GB RAM (taka ilość pamięci starczy do pracy w kilku programach jednocześnie)

 

- grafika- Nvidia Geforce 650GT 2GB (osobna pamięć)

+ drugi układ graficzny Intel HD 4000

 

- dysk HDD 750GB (7200obr.- standardowe dyski w tanich laptopach charakteryzują się mniejszą ilością obrotów- 5400). Komputer posiada miejsce na drugi dysk twardy.

Po zainstalowaniu dysku SDD i przerzuceniu tam systemu komputer stanie się jeszcze

szybszy i bardziej energooszczędny.

 

- matryca 17,3" FHD (podświetlenie LED, 1920x1080), matowa z polepszonymi kątami widzenia (150 stopni). Jest to, moim zdaniem, jedna z lepszych matryc stosowanych w laptopach tej klasy.

 

- Czytnik kart 3 formatów ( MS/ MMC/ MS Pro/ SD)

 

 

- nagrywarka DVD

 

 

- podświetlana klawiatura (kilka stopni podświetlenia)

 

 

- wbudowane głośniki Bang&Olufsen ICE Power

 

 

- dedykowany dołączany mały subwoofer, który znacznie poprawia brzmienie niskich tonów.

(pomimo, iż bardzo dbam o sprzęt nie udało mi się uchronić w/w subwoofera przed kilkoma delikatnymi powierzchniowymi otarciami. Nie mają one, oczywiście, żadnego wpływu na jego funkcjonowanie).

 

 

- system operacyjny- WINDOWS 8 PRO x64

(darmowy upgrade do windowsa 8.1 lub windowsa 10).

 

 

W zestawie znajdują się:

 

 

 

- laptop

 

- ładowarka razem z kablem

 

- rzep do kabli

 

- szmatka do ekranu

 

- instrukcje

 

- CD ze sterownikami

 

- kopia dowodu zakupu

 

- subwoofer

 

- oryginalne pudełko

 

 

Dokładny opis portów itp. znajdą Państwo na poniższej stronie producenta:

 

 

https://www.asus.com/pl/Notebooks/N76VZ/specifications/

 

 

Laptop był moim prywatnym komputerem domowym. Sprawdzał się zarówno jako urządzenie do przeglądania internetu, pracy w bardzo wymagających programach typu 3D Studio MAX, jak i jako domowe centrum rozrywki (dzięki technologii DLNA można bez problemu streamować filmy do TV- oczywiście jeśli ten drugi obsługuje odpowiednie protokoły).

 

Uprzedzając pytania dotyczące długości pracy na baterii odpowiem: "to zależy" :).

Ciężko jest określić jak długo komputer może pracować w tym trybie ponieważ inny będzie pobór energii w czasie przeglądania internetu, a inny w czasie oglądania filmu. Zużycie energii zależy też od konfiguracji programu sterującego jej poborem - ASUS Super Hybrid Engine II . Aplikacja ta daje bardzo duże możliwości konfiguracji różnych modułów jak bluetooth, karty graficznej (intel/Nvidia), ograniczenia prędkości wifi, chłodzenia, częstotliwości zegara procesora, jasności wyświetlacza itd.). Należy jednak zaznaczyć, że komputery wyposażone w wydajne procesory klasy i7 do najbardziej energooszczędnych nie należą, ale kupując wydajnego laptopa chyba każdy liczy się z taką jego "przypadłością".

 

Jestem pierwszym właścicielem tego komputera. Kupiłem go w sklepie X-kom w marcu 2013 za kwotę 4619zł (załączam dowód zakupu). Poza godzinami użytkowania przechowywany był w zamykanym etui chroniącym przed kurzem. Komputer nie był nadmiernie eksploatowany (jak ma to miejsce w przypadku np. maszyn poleasingowych itp.), nigdy nie był otwierany nie gościł w serwisie komputerowym. Właściwie to nigdy (od zakupu) nie opuścił progów mojego mieszkania :).

 

Ze względu na zmianę pracy przesiadłem się na komputer stacjonarny i tylko dlatego zdecydowałem się na sprzedaż. Laptop od lipca leży w pudełku, a szkoda żeby się tak marnował bo to naprawdę zacny sprzęt, który bije na głowę jakością wykonania i specyfikacją wiele nowych konstrukcji.

 

 

*Dysk twardy został sformatowany, a system został przywrócony do stanu fabrycznego.

 

 

Ps. Nie jestem zainteresowany zamianą na jakikolwiek inny sprzęt i nie odpowiadam na oferty typu: "Panie, a sprzedasz Pan za 1500?" :).

 

 

Na sprzęt udzielam tygodniowej gwarancji rozruchowej.

 

 

Serdecznie zapraszam do zakupu. (możliwy odbiór osobisty w Katowicach)

 

KONTAKT: m.zakowicz@gmail.com (preferowany- na forum bywam sporadycznie)

 

 

LINK DO ALLEGRO

 

CENA DLA UŻYTKOWNIKÓW FORUM PCLAB 2595zł!! (POZA ALLEGRO)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...