Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

satanica

black friday - promocje

Rekomendowane odpowiedzi

witam tak jak w temacie , zaczely sie promocje i teraz mnie kusi takie cos

 

http://www.amazon.co.uk/gp/product/B00S9Q9VS4?ref_=gbps_tit_s-3_7907_0e1fa6d7&smid=A3P5ROKL5A1OLE

 

wychodzi okolo 240 zł , ale jako jade na kompie, który jest w sygnaturce na dole, nie wiem czy jest sens pchac sie w ssd i akurat w ten model, bo na temat ssd niewiele wiem ( chodzi o wybór lepszego lub bardziej oplacalnego). Oferty pojawiaja sie codziennie, ostatnio byl samsung pro evo 960gb za 150f . Jako ze takiego nie potrzebuje, te 240 do starego kompa styklo by do CS6 i lightroomu i lepszego komfortu pracy. Prosze o opinie, czy sie oplaca.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten dysk jest całkiem ok, jeśli cena jest dobra to spokojnie możesz brać, komp dostanie skrzydeł w porównaniu do hdd.

 

BTW Popraw temat wątku bo jest niezgodny z regulaminem, kompletnie nic nie mówi o co Ci chodzi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdzie sie to poprawia? beda oferty przez caly weekend , wiec moze podrzuce jakis inny link, jak bedzie lepsza cena

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeśli włączysz pełny edytor pierwszego posta to tam można poprawić.

 

Popatrz czy nie będzie np. cruciala bx 100 albo mx200, transcenda 370, plextora m6v itp w podobnych cenach, są szybsze od tego dysku. Ale ten też jest całkiem spoko, więc jeśli nie chcesz czekać to bierz.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I ja go wyczailem-swietna cena,zaraz go pewnie kupie.szkoda ze tydzien temu kupilem crucial bx100 250 gb,bo zamiast dwoch 250 teraz bym mogl miec

 

http://www.scan.co.uk/products/480gb-sandisk-ultra-ii-7mm-slim-25-ssd-sata-iii-6gb-s-read-550mb-s-write-500mb-s-98000-iop

 

jeszcze lepsza opcja jak widac-bo ten jest chba lepszy od plusa.

 

ciekawostka na 120 gb-z kodem rabatowym 26 funtow ,wslka gratis-to juz naprawde grosze,a 120 spokojnie nadal wystarcza na system.

 

http://www.dabs.com/products/sandisk-120gb-ssd-plus-sata-6gb-s-2-5--solid-state-drive-sdssda-120g-g25-B23F.html?src=2

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj na amazonie o 10:10 będzie samsung 850 evo 2TB.

 

A w poniedziałek cybermonday :whee:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a warto pchac sie w ten Sandisc, pare opini ma, ze padł po paru mesiacach, poza tym ja mam ciagle sata 2, usrpawni to prace w cs6 i LR oraz ogólną szybkosc dzialania kompa?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w twoim sprzecie rozwinie on skrzydla, a u mnie na sata 2 nie wiem jakie beda osiagi, pewnie troche lepsze niz HDD. Z testu wynika,ze jest jednym z najwolnieszym z dysków, jedynie cena promocji przemawia bo to ok 240 zł, na allegro i innnych sklepach pl kosztuje o 100 zł wiecej

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość Dthlfwp

Na x-kom sa jakieś promocje, nie patrzyłem dokłądnie, ale np. crucial bx100 500gb czy sandisk 480gb za 550zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

tylko w twoim sprzecie rozwinie on skrzydla, a u mnie na sata 2 nie wiem jakie beda osiagi, pewnie troche lepsze niz HDD. Z testu wynika,ze jest jednym z najwolnieszym z dysków, jedynie cena promocji przemawia bo to ok 240 zł, na allegro i innnych sklepach pl kosztuje o 100 zł wiecej

 

 

Tak,to budzetowy ssd-wiec nie oczekuj cudow,ale tez bez przesady-komp bedzie smigal szybko.Pod sata2 bedzie dzialal wolniej ale i tak zniszczy hdd :cool:

 

 

ok,ja wlasnie kupilem.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dalej sie zastanawiam :), nie mialem jeszcze SSD i jak sie naczytalem, ze padaja czesto to troche optymizm spadł, ja sie zajmuje zdjeciami modelek i nie chce ,z eby potem dysk szedł na gwarancje a tam niespodzianki :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to bierz, nie patrz że komuś padł zaraz po zakupie bo to się zdarza. Gorzej jakby masowo padały np po roku czy dwóch bo wtedy jakaś wada konstrukcyjna by była. Zresztą nie ma sensu pisać na nim samych fotek. Aż tak Ci pamięci brakuje że pisze Ci CS6 po swapie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada z wysylka do pl z amazona , jakies dodatkowe koszty? ile za wysylke? dlugo idzie najtansza opcja ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem dzisiaj w promocji ssd Sandiska - jakoś nie spodziewam się wiele (i tak os mam na m.2 Plextora), ale będę mógł dzięki temu uwolnić się w dużej mierze od hdd w budzie. Do tego w czarnopiątkowej promocji wziąłem jeszcze krzesło Arozzi (20 funtów taniej) i Predatora, który jest dzisiaj prawie 100 funtów taniej i praktycznie na pniu zszedł (rano mieli 10+ stock, teraz mają już raptem 2 - podejrzewam, że do wieczora będzie out of stock :D). Czarny piątek uważam za zakończony i udany.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za tyle to bierz, nie patrz że komuś padł zaraz po zakupie bo to się zdarza. Gorzej jakby masowo padały np po roku czy dwóch bo wtedy jakaś wada konstrukcyjna by była. Zresztą nie ma sensu pisać na nim samych fotek. Aż tak Ci pamięci brakuje że pisze Ci CS6 po swapie?

 

wszystko chodzi w miare ok, ale po jakies 1h pracy w LR i CS6 zamula strasznie, przycina sie komp itp. Ostatnio zauwazylem ze nawet firefox zamula strasznie, a mam neta 75mb/s wiec nie wiem o co cmon. MOze tez procek i ram nie wyrabia w duzej mierze

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Też wziąłem dzisiaj w promocji ssd Sandiska - jakoś nie spodziewam się wiele (i tak os mam na m.2 Plextora), ale będę mógł dzięki temu uwolnić się w dużej mierze od hdd w budzie. Do tego w czarnopiątkowej promocji wziąłem jeszcze krzesło Arozzi (20 funtów taniej) i Predatora, który jest dzisiaj prawie 100 funtów taniej i praktycznie na pniu zszedł (rano mieli 10+ stock, teraz mają już raptem 2 - podejrzewam, że do wieczora będzie out of stock :D). Czarny piątek uważam za zakończony i udany.

 

 

No to poszlo im z 15 predfatorow po 930 funtow sztuka :lol2:

 

a tu jeszcze jeden ssd 480 za 80 funi

http://www.dabs.com/products/toshiba-q300-480gb-2-5--7mm-sata-6gb-s-ssd-hdts748ezsta-BGHC.html

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

juz siedzi w koszyku, ale kobita zobaczyla i na mnie nakrzyczala, ze po co w stary komp inwestuje , jak w przyszlym roku planuje przesiadke na nowa podstawke i ze lepiek wydac wiecej i kupic szybsze wszystko na raz :/ , ale mi zapodala

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak to wyglada z wysylka do pl z amazona , jakies dodatkowe koszty? ile za wysylke? dlugo idzie najtansza opcja ?

do pl 2f czyli 12 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...