Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

luko

Windows 10 Home

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

mam dwie sprawy:

 

- przesiadłem się z Visty na "dziesiątkę" (mam nadzieję, że to w miarę dobry krok :) - rzecz w tym, że przed reinstalacją wyeksportowałem sobie wszystkie zdarzenia z "vistowego" kalendarza i teraz nie wiem jak zaimportować je do kalendarza w Windows 10. Jest w ogóle taka możliwość?

 

Druga rzecz - chodzi o błąd aktualizacji systemu do wersji 1511. W oknie Windows Update mam tylko enigmatyczne:

 

Upgrade to Windows 10 Home, version 1511, 10586

Error

 

Po restarcie systemu, to samo. Co z tym można zrobić?

 

Łukasz

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość

...

Druga rzecz - chodzi o błąd aktualizacji systemu do wersji 1511. W oknie Windows Update mam tylko enigmatyczne:

 

Upgrade to Windows 10 Home, version 1511, 10586

Error

 

Po restarcie systemu, to samo. Co z tym można zrobić?

Łukasz

U mnie z instalacja aktualizacji podobnie: tzn. pobiera się, restart kompa, instalacja z 10-15 min i po ostatnim resecie wyskakuje napis że zostanie przywrócona poprzednia wersja systemu.

Zwiększyłem nawet ilość miejsca na C: (mam mały ssd) tak by było ponad 20 GB wolnego miejsca i nic. Teraz ściągam czwarty raz przez windows update.

 

 

Czy komuś udało się normalnie tą aktualizację przez windows update zainstalować?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No proszę, a dziś poszło wreszcie bez problemu z aktualizacją. Nic nie ustawiałem...widocznie potrzeba cierpliwości :)

 

A wracając do pierwszej sprawy - czy da się coś zrobić z tym kalendarzem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...chciałbym przypomnieć się ze sprawą kalendarza ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...