Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

pietrusznik007

Pasta termoprzewodząca, która przewodzi prąd

Rekomendowane odpowiedzi

Panowie orientuje się ktoś, które z past termoprzewodzących przewodzą również prąd? Znalazłem Coollaboratory, ale może znacie coś jeszcze...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie orientuje się ktoś, które z past termoprzewodzących przewodzą również prąd? Znalazłem Coollaboratory, ale może znacie coś jeszcze...

kiedyś geil robił pastę na bazie miedzi, ale chyba już ją wycofali ze sprzedaży...arctic silver niby nie przewodzi prądu, ale w instrukcji jest napisane, żeby trzymać ją z daleka od pinów i ścieżek (chodzi chyba o pojemność elektryczną) - a sprawdzać można multimetrem - ustawiasz na ciągłość obwodu i pchasz sondy w pastę ;)

 

ps. teraz wszystkie pasty wg. producentów nie przewodzą prądu, ale ja nie ufam temu w 100%, pasta z aluminium może się różnie zachować...chyba tylko sylikonówki są w 100% bezpieczne...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znaczy, ja właśnie potrzebuję pasty która przewodzi prąd na 100% i do tego nie zjada aluminium tak jak liquid...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Jesli chodzi Ci po glowie odblokowanie TDP limit na karcie, to mozna to zrobic rownie dobrze z poziomu Biosa ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie, z kartą nie chcę kombinować. Dobrze jest jak jest, ale wlasnie przy okazji przeglądania tematu o odblokowaniu tdp limitu wpadłem na pomysł jak pozbyć się problemów ze stykami we wzmacniaczu. Tylko muszę znalezc taka paste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach
Gość moherek.

Phobya robila tez paste na bazie cieklego metalu, a tak to zostaje Ci cos profesjonalnego albo olowek ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...