Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

davidoski

Klawiatura do programowania

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, ja dzisiaj nietypowo zapytam jaką klawiaturę polecacie do programowania a nie do gamingu - czyli głównie pisania, gry też, ale mało.

Wyczytałem że polecane do pisania są mechaniczne CherryMX blue, natomiast są one bardzo głośne :D

Aktualnie posiadam jakąś starą klawiaturę z niskim skokiem, nawet nie wiem jaki rodzaj ;) Pod klawiszami są kulki gumowe - ale trzyma się dobrze.

Szukam jakiejś nowej, może wygodniejszej? Gdyż pasuje ją wymienić, najpierw chciałem zmienić na jakiś model głównie dla podświetlenia, ale jak już wymienić to stwierdziłem że na coś dobrego, stąd wyczytalem o tych mechanicznych przełącznikach i że właśnie blue się do tego najlepiej nadaje. Zazwyczaj używałem klawiatur z niskim skokiem, a mechaniczne są z wysokim, duży problem jest się przerzucić czy szybko się przyzwyczaja i jest wygodniej? Czy nie jest wygodniej ;)?

Jaką możecie polecić mi klawiaturę (z podświetleniem koniecznie) i gdzie ewentualnie można lokalnie ją sprawdzić? Chodzi mi o sprawdzone i polecane modele, bo z tego co ja patrzyłem to ciężko coś lokalnie sprawdzić.

Budżet ~500/600zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...