Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Rav-X

[2300zł] Solidny laptop bez systemu do ogólnego użytku domowego

Rekomendowane odpowiedzi

Mam ambitny plan, aby sprzedać PC i kupić laptopa wraz z konsolą PS4, i oddalić się od Microsoftu.

 

Chciałbym kupić laptopa tak do 2300 zł, oczekiwania jakie według niego bym miał to:

- bez systemu od MS, ale pełna zgodność ze systemami GNU/Linux,

- maksymalnie aktualne i wydajne podzespoły w tej cenie (ze względu na Linuksa nie biorę pod uwagę AMD),

- bardzo solidna konstrukcja (wytrzymałe zawiasy, równo umieszczone głośniki, twardy i dobrze spasowany plastyk, wydajne chłodzenie i inne),

- wygląd prosty, estetyczny, nie musi być świecidełek i po pierdółek.

- 15"/17" (opcjonalnie matowa, FullHD), nagrywarka, HDMI, kilka złącz USB, klawiatura numeryczna.

 

To tak co najbardziej by mnie interesowało. Jakiego laptopa byście zaproponowali?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Musisz zedytować temat zgodnie ze wzorem:

http://forum.pclab.pl/topic/803920-%23-KILKA-REGU%C5%81-TEGO-DZIA%C5%81U-%23-13102015r-%23/

(zastosowanie laptopa w nazwie tematu)

 

-----

wg mnie w takim razie najlepszy powinien być:

Acer V3-574g z i5-5200u i GT940M

Jest dość solidnie wykonany, ma kadłub i wnętrze z aluminium czyli to czego nie ma konkurencja. Poza tym matryca matowa antyrefleksyjna, procesor i grafika na najwyższym poziomie w tej cenie, dobre połączenie i wystarczające. Jako dodatek - podświetlana klawiatura.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...