Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

Kershk

Pomoc w doborze dysku 1-2TB

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, obecnie w kompie mam dysk 500GB WDC WD5000AAKS-00V1A0 na płycie Gigabyte M720-US3. No i niestety coś zaczyna w nim szwankować, pojawił się niestabilny sektor. Wiem że to nie przekreśla dysku i może on jeszcze długo pochodzić ale i tak potrzeba mi więcej miejsca. Teraz pytanie jaki dysk polecilibyście kupić do kompa który chodzi średnio po 11 godzin na dobę bez przerwy dzień w dzień. Mówimy tutaj o 1-2TB tak myślę że do 250 zł.

 

Narazie znalazłem coś takiego.

 

Dołączam także screen z crystal disk.

post-544476-144876327992_thumb.jpg

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a ja mam st1000dm003 ma przepracowane 72000godz. i ma tylko 36sektorów realokowanycch wiec trafiłem mega twardziela hehe loteria

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tylko że to są dyski sata III a ja mam sata II, więc nie jestem pewien czy jest sens dopłacać do czegoś co i tak nie będzie wykorzystane. A ten dysk który podałem w linku (WD RE4 Black WD1502FYPS 1,5Tb 64Mb) to co o nim myślicie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sata3 a sata2 bez różnicy w wydajności podpinałem pod sata2 i sata 3 były minimalne różnice seagaty 1t (199zł)i 2t (286zł)

sa dyskami tanimi ale wiele osób pisze o awaryjności tych dysków myśle ze ten black jest pewniejsza opcią od seagate ale jest wolniejszy

ja i tak bede brał 2x2t seagate w przyszłym miesiącu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...