Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

kaszubak

Dziwne wyniki w OCCT

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Z moim amdkiem od jakiegoś czasu (rok?) jest problem z temperaturą. Taka wygórowana mi się wydaje. Dawniej było koło 50°C w spoczynku. Mam Spartana PRO z dwoma wentylatorami. Wymieniałem dzisiaj pastę na Arctica MX2. Wszystko gitara na czujniku NZXT Sentry 2 pokazuje mi w spoczynku 38°C czyli najgorzej nie jest. (czujnik na najniższym żeberku). Wszystko spoko tylko programy pokazują mi straszne wyniki. W załączniku jest screen z OCCT. Dziwna sprawa bo pokazuje spadki napiecia i skoki temperatur do 127°C co jest niemożliwe bo by się zjarał dawno. VCore mam 1.3500V przy 3.9GHz. Teraz jak jestem na forum to NZXT pokazuje 35 a occt i asrock extreme tuner 39. Niepokoi mnie ten wynik z occt. Ogólnie to jestem przewrażliwony na punkcie temperatur i jak jest wiecej niz 45 to zaczynam sie zrobic zły.. NB i SB mam około 55 na NZXT i radiatory gorące (nie aż tak bardzo) więc powinno być dobrze. mostki zawsze sie cos wiecej grzeją. Powiedzcie mi co może być nie tak z tym occtem. Czy program nawalał czy czujnik padł. miałem odpalone dwa programy na raz axtu i occt axtu cały czas 63 a occt 127 64 127 itd..

 

aha w idle roznica poniedzy nzxt a programem jest 4 stopnie wiecej dla programu

 

occet_by_kaszubakpl-d9idtcp.png

 

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jakieś herezje pokazuje ten occet, u mnie też na nim skaczą tempy, (może dziwne algorytmy z kosmosu ma) :E , w por z innymi prg. Zatem, bez nerw...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...