Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

tomnml

Laptop do gier nowy lub używany w cenie 3000/3500zł

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Tak jak w temacie szukam najwydajniejszego laptopa do gier w cenie 3000/3500zł. Może być to laptop nowy lub używany. Najlepiej, żeby miał gtx 960 i był dobrze wykonany. Na początku myślałem o Lenovo y50-70, ale dowiedziałem się, że jego wykonanie jest fatalne, więc zniechęciłem się do niego.

Chciałbym Was prosić drodzy forumowicze o przedstawienie swoich propozycji dot. najwydajniejszego laptopu do gier za 3000/3500zł :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A skąd taki info ze wyknanie jest fatalne :P. Lenovo y50-70 wcale tak zle wykonany nie jest, oczywiscie do biznesówek mu daleko ale takiego nie dostaniesz.

 

Lenovo Y50-70 i5-4210H/8GB/1000 GTX960M

Matryca FULL HD IPS o dość wysokich parametrach. Podświetlana klawiatura, głośniki JBL, dobre wykonanie, smukła i elegancka obudowa, przyjemny w dotyku pulpit roboczy, łatwy dostęp do układu chłodzenia, ergonomiczne rozmieszczenie portów, dość długi czas działania (jak na takie podzespoły) 4h na wifi. Najlepszy stosunek ceny do wydajności.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie pod temat :)

Czy acer nitro v15z full hd, i5 4210h, 12gb ddr3, gtx 960m i ssd 128gb +1tbhdd za 3400zł to dobra cena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Bliżej pierwszej granicy budżetu:

Asus X550JX z i7HQ + GTX950M + win

Bardzo mocny procesor 4-rdzeniowy 8-wątkowy. Grafika z serii GTX ale na DDR3. Matryca HD dla większej wydajności w grach. W cenie system operacyjny.

W dodatku jest jeszcze w promocji choć już się pewnie jutro/pojutrze znając życie skończy po tygodniu - z kodem w koszyku: OKAZJA cena spada jeszcze o 200zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie pod temat :)

Czy acer nitro v15z full hd, i5 4210h, 12gb ddr3, gtx 960m i ssd 128gb +1tbhdd za 3400zł to dobra cena?

 

Jest ok. Ile gwarancji?

 

Acer V5-591G i5-6300HQ/8GB/1000 GTX950M

Nowy model od Acer seri v5. Tutaj nowy procesor 6 generacji i5H 4 rdzeniowy. Grafika GTX950m wydajna choc 30 % słabsza jak GTX960m. Ma całkiem dobra cene jak na swoje podzespoły warty rozwazenia.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest ok. Ile gwarancji?

 

Acer V5-591G i5-6300HQ/8GB/1000 GTX950M

Nowy model od Acer seri v5. Tutaj nowy procesor 6 generacji i5H 4 rdzeniowy. Grafika GTX950m wydajna choc 30 % słabsza jak GTX960m. Ma całkiem dobra cene jak na swoje podzespoły warty rozwazenia.

 

 

Tego nie wiem jeszcze, wiem że jest dowod zakupu, jest zaplombowany i że z dystrybucji szweckiejchyab

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprawdze, ale rozumiem ze gwarancja acera będzie mimo że dystrybucja szwecka ? Specyfikacja pozwoli grać w nowsze tytuły>

 

Aha i to jest jakiś Black edition

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Olej polecaczy co wciskają ci 950, jest słabsza od 960M o 25%-30%, procesor cztero a nawet ośmio rdzeniowy tu nie pomoże.

Dzisiaj to już na 960M nie jest tak kolorowo żeby pograć we wszystko w FHD z sensowną jakością. Ale na low jeszcze gry pociągnie pewnie z rok, dwa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...