Skocz do zawartości

Temat został przeniesiony do archiwum

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

dzidek18

monitor do 500zl

Rekomendowane odpowiedzi

Mam tego LG i szczerze go moge polecić. Kolory super, kąty też dobre nic się nie psuje duży przejżysty ekran. Jak dla mnie możesz spokojnie brać ja jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to jest sztywna cena 500 zł do nie ruszenia to nie masz dużego wyboru. Ja osobiście acer samsung asus od razu skreślam z listy - acera nie lubię z kilku powodów, samsung stosuje nieprawdziwy marketing, asus to wykonanie czasami woła o pomstę aż boję się o bebechy. Producenta którego polecam to LG benq dell eizo i jakieś pojedyncze modele innych producentów typu Iiyama X2483HSU czy aoc i2369vm albo nec ea274wmi. Dla Ciebie ważne żeby było IPS 23 cale flicker free najlepiej z dvi lub dp. Tutaj w tym LG brakuje tylko dvi lub dp ale jest chociaż cyfrowe hdmi.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

LG na IPS w 23 calach kupisz do 500zł.

Najtaniej w OleOle:

http://www.oleole.pl/monitory-led-i-lcd/lg-23mp47hq-p.bhtml?from=ceneo&p=499.00&cr=0

 

Jeśli chodzi o della na IPS w 23 calach to minimum 650zł potrzeba.

 

Ja osobiście lubuję się w Dellach i miałem do czynienia z kilkoma modelami ale niestety w przedziale 1200 - 2200zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Polecacie jakiegoś LG z DVI do 600 zł?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam iiyame do sprzedania za 500 w dziale sprzedam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja się zdecydowałem na skrzywionego Samsunga i jestem zadowolony ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Osobiście kupiłem z pół miesiąca temu: http://www.euro.com.pl/monitory-led-i-lcd/acer-k222hqlbbid.bhtml

Jak na razie jestem zadowolony w 100%. ;) Po przesiadce z BenQ 1280x1024 jest bardzo duża różnica, musiałem się troszkę do innych kolorów przyzwyczaić ale teraz już jest dobrze.

 

Posiada w sumie wszystko co chciałem mieć - full HD i HDMI.

 

pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...